Joanna Krupa zemści się na mężu? Ma już plan. "Jest zdeterminowana, by wycisnąć jak najwięcej". Będzie ostro!

Romain Zago może pożałować rozwodu z Joanną Krupą. Jak donosi "Fakt", Krupa "zabierze mu tyle z majątku, ile zdoła".

W ostatnim czasie show-biznes żyje informacją o rozpadzie związku Joanny Krupy i Romaina Zago. Para postanowiła rozstać się po czterech latach małżeństwa. Wina podobno leży po stronie męża modelki, który miał dopuścić się zdrady. 

W związku z tym, jak dowiedział się "Fakt", Krupa postanowiła nie odpuszczać Romainowi. Sama twierdzi, że nie ma sobie nic do zarzucenia, więc zdecydowała, że wystąpi o rozwód z wyłącznej winy męża.

Ona chciała ratować ten związek i robiła wszystko, co się dało, by poprawić ich relacje. To Romain odpuścił i znalazł sobie inną kobietę – opowiada źródło "Faktu".

Romain podczas małżeństwa z Krupą wzbogacił się o kilka drogich nieruchomości. Ich wspólny majątek szacowany jest na ponad 15 milionów dolarów. 

"Dżoana" jest zdeterminowana, by wycisnąć jak najwięcej z majątku męża - czytamy w "Fakcie".

Zago może pożałować decyzji o rozwodzie z Krupą. Jak donosi "Fakt", modelka nie pójdzie na żadną ugodę.

Zabierze mu tyle z jego majątku, ile tylko zdoła. Będzie wnosić, że po rozwodzie jej życie się pogorszy, dlatego Romain powinien zabezpieczyć jej przyszłość – dodaje informator "Faktu".

No cóż, w końcu nikt nie lubi być okłamywany, a tym bardziej zdradzany... Zatem chęć zemsty zbytnio nas nie dziwi. A wy co o tym myślicie?

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.