Edyta Górniak pociesza Krupę po rozstaniu z mężem. "Powiedziała jej, że nie jest wart jej łez". Zaproponowała jej też... Może być ciekawie

Do niedawna niewielu z nas wiedziało, że Edyta Górniak i Joanna Krupa się znają. Jak się okazuje, po rozstaniu z mężem to właśnie piosenkarka jest dla modelki największym wsparciem.

W ostatnim czasie show-biznes żyje informacją o rozpadzie związku Joanny Krupy i Romaina Zago. Para postanowiła rozstać się po czterech latach małżeństwa. "Dżoana" próbowała ratować ich relację, jednak Romain podobno podjął już ostateczną decyzję o separacji. 

Na szczęście Krupa może liczyć na wsparcie przyjaciół. Wśród nich okazuje się być Edyta Górniak

Edyta jest w szoku, że Romain rzucił Joannę. Od razu powiedziała jej, że nie jest wart jej łez – opowiada w "Fakcie" znajoma Górniak.

Piosenkarka podobno bardzo się stara, by Joanna przez rozstanie z mężem nie straciła pewności siebie.

Edyta nie ma najlepszego zdania o mężczyznach. Tłumaczy Joannie, że jest wspaniałą kobietę, która może być szczęśliwa bez męża. By poprawić jej humor zaproponowała wspólny babski wyjazd na Hawaje. Zaprosiła ją też na festiwal muzyki filmowej w Krakowie, na którym będzie występować pod koniec maja – wyznaje informatorka "Faktu".

Górniak PIERWSZY RAZ tak szczerze o Dariuszu K. i prawdziwych relacjach Allanka z ojcem. PORUSZAJĄCY wywiad

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.