Kolega z zespołu Popka obgaduje go w RADIU MARYJA. "Ma w głowie kibel". Dalej jeszcze ciekawiej

Tadeusz "Tadek" Polkowski w rozmowie z Radiem Maryja wypowiedział się na temat swojego byłego kolegi z zespołu "Firma", Popka.

Tadeusz "Tadek" Polkowski był ostatnio gościem w Radiu Maryja. Raper, który jeszcze kilkanaście lat temu razem z Popkiem oczerniał policję, a czcił przestępców, nawrócił się. W wywiadach podkreśla, że wierzy w Boga, a przeszłości żałuje.

Drogi raperów z zesołu "Firma" kompletnie się rozeszły. Tadek wyznał, że na ten moment z Popkiem nie są już raczej kolegami. W rozmowie z Radiem Maryja raper przyznał, że zachowanie Popka spowodowane jest "ćpaniem i chlaniem". 

Jakby rozgrzebać kawałki Popka, to na pewno znaleźlibyśmy coś wartościowego. Myślę, że „kibel”, który ma w głowie z racji - nazwijmy rzeczy po imieniu - chlania i ćpania, że zawsze był ciężki do kontrolowania i chęć zarobienia pieniędzy, sprawiają, że robi takie coś.

Warto wspomnieć, że Tadek obecnie walczy m.in. o pamięć Żołnierzy Wyklętych, a niedawno wystąpił nawet przed... prezydentem Andrzejem Dudą. Spodziewalibyście się po nim takiej metamorfozy? I jak myślicie, co na to Popek?

Błaszczykowski stawia na rap, a Lewandowski... Tego piłkarze słuchają przed meczem. Wybór Milika Was powali!

MM

Więcej o:
Komentarze (5)
Kolega z zespołu Popka obgaduje go w RADIU MARYJA. "Ma w głowie kibel". Dalej jeszcze ciekawiej
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 14 razy 10

  Nie wiadomo, który bardziej yebnięty.
  Ten co gna do radia Maryja, czy ten co ćpa i ma złote zęby.

 • Gość: baba jaga

  Oceniono 8 razy 8

  A ja myślę że obydwaj są po je ba ni.

 • Gość: Capslocker

  Oceniono 1 raz 1

  RADIU MARYJA

 • Gość: El Krolikos

  0

  Kto widział owo wystąpienie przed Prezydentem, ten wie że raper z niego kiepski :) nie wiem czy ma to związek z czystością i nawróceniem ale mówienie raper to troszkę nad wyraz, i nic dziwnego że potępia gnanie za sianem bo z takimi skilsami to na pewno ciężko mu zarobić :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX