Anna Lewandowska uważa się za specjalistkę od ciąży, a wcale nią nie jest? W końcu odpowiada na zarzuty: Szkolę się w tym od studiów!

Anna Lewandowska pochwaliła się premierą swojej nowej książki "Healthy Mama - poradnik zdrowej mamy", a przy okazji odpowiedziała na zarzuty, jakie stawiano jej przez całą ciążę.

Lada moment będzie miała miejsce premiera najnowszej książki Anny Lewandowskiej na temat ciąży. Podekscytowana trenerka pochwaliła się tym faktem na Instagramie. W obszernym poście napisała, skąd wziął się jej pomysł na napisanie książki o takiej właśnie tematyce, bo - wbrew często stawianym jej zarzutom - zgłębia go nie od dziś.

Jestem podekscytowana i pragnę się podzielić z Wami moją radością! Moja książka „Healthy Mama – poradnik zdrowej mamy” już w PRZEDSPRZEDAŻY na stronie Empik.com! Temat mi bliski, bo jak wiecie od kilku lat prowadzę cykl warsztatów dla przyszłych mam. Szkolę się w tym kierunku i współpracuję ze specjalistami od czasów studiów, bo warsztaty te od zawsze miały szczególne miejsce w moim sercu. Piszę to nie bez przyczyny, ale chcę Was upewnić, że temat nie wziął się z kosmosu, tylko że mam ku temu kompetencje. (Od jakiegoś czasu to dodatkowo osobiste doświadczenie).
Tak naprawdę pomysł, aby podzielić się moimi obserwacjami, doświadczeniem oraz wiedzą zdobytą na przestrzeni ostatnich lat, powstał już dawno temu. Lekarz prowadzący ciążę na jednej z pierwszych wizyt ocenił moje wyniki badań, zdumiony zaangażowaniem dotyczącym zdrowego tryby życia, diety i świadomego treningu, powiedział: „Musi to Pani gdzieś opisać”. Książkę pisałam przez cały okres ciąży. Znajdują się w niej porady dotyczące diety, aktywności fizycznej oraz opieki medycznej przed, w trakcie, i po ciąży.

Choć Lewandowska broni się, że temat tego, jak żyć zdrowo w ciąży opanowała wiele lat temu, wypowiadać się w tej kwestii zaczęła niedawno. W ostatnich miesiącach ciąży wydała płytę DVD z ćwiczeniami dla przyszłych matek, zamieszczała też wiele przepisów na zdrowe dania, a przy okazji - co najbardziej nie podobało się internautkom - krytykowała propozycje konkurencyjnych blogów. Efekt? Ciąża okazała się dla niej naprawdę owocna finansowo.

Sara Boruc o przyjaźni z Lewandowską i Mariną: To normalne dziewczyny. Jedno pytanie o Annę się jej nie spodobało

WJ

Więcej o:
Komentarze (31)
Anna Lewandowska uważa się za specjalistkę od ciąży, a wcale nią nie jest? W końcu odpowiada na zarzuty: Szkolę się w tym od studiów!
Zaloguj się
 • Gość: Hania

  Oceniono 34 razy 28

  Wspaniale! Cała polska na to czekała. Nareszcie kobiety ciężarne zaczną sobie radzić ze swymi ciążami. Bo do tej pory zupełnie nie miały o tym pojęcia...

 • Gość: sd

  Oceniono 26 razy 20

  Już zaczyna wstępnie odpierać możliwe ataki. Tak Aniu wszyscy myślą, że jesteś naj...nawet lekarze i ich wieloletnie studia oraz praktyka medyczna to nic w porównaniu z Twoimi kompetencjami. Zjedz snikersa i zacznij w końcu żyć swoim życiem dla siebie, a nie dla innych. Serio. Twoje doświadczenie na temat macierzyństwa jest takie same, jak wszystkich lasek, które w przeciągu ostatnich 2 tyg, urodziły.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 14 razy 14

  Nie mogę sie doczekać kiedy dziennikarz przeprowadzi z nią wywiad po Angielsku lub Niemiecku :)

 • Gość: Gosc

  Oceniono 15 razy 13

  Wystarczyło napisać "Zdrowa Mama-poradnik zdrowej mamy" Wiem,ze nie zna angielskiego wiec po co pisze Healthy:) Mama? Zapomniała przetłumaczyć Mama na angielski!

 • Gość: Gosc

  Oceniono 10 razy 10

  Zapłaciła za prywatna wizytę wiec lekarz starał sie być miły.Moze nie zdawał sobie sprawy,ze ta "blondynka"weźmie jego żart na serio!

 • Gość: haha

  Oceniono 11 razy 9

  Kursy i szkolenia to nie to samo co poradne studia i praktyka. Ania pare ciekawostek przeczytala i mysli, ze juz wszytsko wie. Jak ktos tak mysli, znaczy, ze wie za malo...

 • Gość: misia

  Oceniono 10 razy 8

  jak ja przeżyłam trzy ciąże bez tej pani? cud?

 • Gość: szejk z duupaju

  Oceniono 7 razy 7

  Dzięki Ann wzrośnie w Polsce ilość nowych obywateli. Dzieki Ann

 • Gość: mila

  Oceniono 8 razy 6

  ojj an jak narcyz,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ja i ja

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX