Koleżanka Anny Lewandowskiej opowiedziała o Klarze! "Jest piękna". Wzruszające słowa

Edyta Litwiniuk, znana trenerka i bliska koleżanka Anny Lewandowskiej opowiedziała ostatnio w "Uwadze" o małej Klarze.

Anna i Robert Lewandowscy bardzo chronią swojej prywatności. Piłkarz sam poinformował wszystkich o narodzinach swojej córeczki Klary, ale na tym koniec. O tacierzyństwie napastnik opowiada dość niechętnie.

Ostatnio w "Uwadze" o małej Klarze opowiadała za to Edyta Litwiniuk, znana trenerka i koleżanka Anny Lewandowskiej.

Wszyscy przyjaciele, wszyscy znajomi bardzo mocno się cieszą [z narodzin Klary - przyp. red.]. Jesteśmy wszyscy szczęśliwi. Jak czytałam te komentarze, to aż się wzruszyłam, bo przyznam szczerze, że przez nas to dzieciątko też było wyczekiwane. Wiemy na pewno, że jest piękna, tyle mogę zdradzić - wyznała Edyta Litwiniuk w "Uwadze".

W wypowiedzi nie zabrakło też ciepłych słów dla świeżo upieczonej mamy.

Ania jest niesłychanym wzorem dla wszystkich kobiet. Jeszcze nie będąc w ciąży zajmowała się tym tematem. Pokazywała Polkom, jak należy się wtedy odżywiać, jak ćwiczyć. Myślę, że wszystkie możemy być jej bardzo wdzięczne - podsumowała Litwiniuk.

MM

Więcej o:
Komentarze (25)
Koleżanka Anny Lewandowskiej opowiedziała o Klarze! "Jest piękna". Wzruszające słowa
Zaloguj się
 • Gość: zbuczyn z Dupaju

  Oceniono 21 razy 19

  Tą babę pogięło, powinna zmienić dilera.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 16 razy 14

  Do końca życia bedziemy wdzięczneAnn za pokazanie paru fikołków dla ciężarnych kobiet!Bez nich kobiety by sobie nie poradziły! Następna chce sie promować na plecach Lewandowskiej!

 • Gość: kabaret

  Oceniono 16 razy 12

  A jakże mogło być inaczej? Najpiękniejsza ze wszystkich polskich dzieci. Już dzisiaj wiadomo, że będzie również najmądrzejsza i w ogóle same naj, naj, naj.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 14 razy 10

  A Lewa ma jakies kolezanki??? Chyba jej i jej meza PRki. I moze pare pseudo-przyjaciolek, tylko po to zeby sie pokazac na social network stronach. Lewa nigdy nie miala kolezanek, bo byla zawsze falszywa, chciwa i wredna. Moze przeprowadzcie wywiad z kolezankami ze szkoly i kadry! Tez trenowalam karate i nikt, ale to nikt pochlebnie sie o niej NIGDY nie wypowiadal.

 • Gość: nja

  Oceniono 12 razy 8

  Widzicie polskie kocmołuchy jakie to wielkie szczęście na was spadło... każdego dnia trzeba dziękować Bogu za to, że mamy najmądrzejszą, najpiękniejszą "trenerkę wszystkich polek" Anię... aż strach pomyśleć, co by było gdyby Ania urodziła się np. we Włoszech, kto niósłby ten kaganek oświaty pod polskie strzechy, dla polskich zacofanych bab... a więc na kolana chamy!!!... kolejny raz widać ŻE DLA ANKI I JEJ TĘPYCH PSIAPSIÓŁEK POJĘCIE " TOTALNEJ ŻENADY" NIE ISTNIEJE!!!!!!

 • Gość: hallo

  Oceniono 8 razy 8

  Ciągle jedno i to samo naprawdę rzygać się chce

 • Gość: Olek

  Oceniono 12 razy 8

  jak taka piękna, to pewnie po listonoszu...

 • Gość: Edyta

  Oceniono 6 razy 6

  Litwiniuk poknij się w ten pusty czereb. Każde dziecko jest ładne, ze biedne to nie znaczy ze brzydkie. Anka to o dzieciach i wychowaniu tyle wie co z poradnika wyczyta. Uczyć to się ona dopiero będzie co to jest macierzyństwo, Niech się uczy od tych co maja dzieci. A nie wygaduj takich głupot,ze Polka pomaga. Wstyd i zenada.

 • Gość: Marta

  Oceniono 13 razy 5

  Uwaga! Pustaki atakują!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX