Anna Wendzikowska skrytykowana za publikowanie zdjęć córki. Odpowiedziała. "Nie przypominam sobie, żebym..."

Anna Wendzikowska spotkała się z zarzutem, że niepotrzebnie upublicznia wizerunek swojej 2-letniej córki. Zobaczcie, co odpowiedziała dziennikarka.

Anna Wendzikowska chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia swojej 2-letniej córki, Kornelki. Przeważnie zakrywa twarz dziewczynki, jednak w najnowszym poście odeszła od tej reguły. Podczas ostatniego wspólnego spaceru fotograf uchwycił moment, kiedy dziecko akurat odwróciło głowę w stronę obiektywu.

Chyba pierwsze zdjęcie, na którym widać twarz dzieciaczka? - zauważyła internautka.

Choć większość osób zachwyciła się malowniczym kadrem i pięknymi "modelkami",  jedna z internautek zarzuciła dziennikarce, że niepotrzebnie publikuje wizerunek córki. Jej zdaniem takie zdjęcia mogą zostać wykorzystane przez rówieśników celem "skompromitowania".

Fanki stanęły w obronie Wendzikowskiej:

Myślę, że większość dzieci jest dzisiaj w sieci. A Pani Ania subtelnie pokazuje dziecko. Zresztą ma się kim pochwalić i to robi:-).
No taaaa, bo 4-latki to tylko po Instagramie śmigają w poszukiwaniu kompromitujących zdjęć swoich rówieśników.

Głos zabrała też sama dziennikarka:

Nie przypominam sobie, żebym wrzucała coś kompromitującego. Fakt, dzieci potrafią być okrutne. I dorośli też. Im wcześniej się nauczy, że na głupie komentarze nie ma sensu zwracać uwagi tym lepiej.

Zgadzacie się z zarzutami postawionymi Wendzikowskiej?

Anna Wendzikowska rozmawia z Brie Larson. Pada pytanie o kobiecość. "Dla mnie nie chodzi o siłę czy słabość kobiecą, tylko...". Ale odpowiedź!

WJ

Więcej o:
Komentarze (14)
Anna Wendzikowska skrytykowana za publikowanie zdjęć córki. Odpowiedziała. "Nie przypominam sobie, żebym..."
Zaloguj się
 • Gość: Jola

  Oceniono 13 razy 5

  Sam fakt wrzucania zdjęć do sieci,to jakieś wyimaginowana zachcianka ,która raczej chluby nie przynosi,a czyni z człowieka pustaka.Zdjęcia to w końcu pamiątka dla siebie,ewentualnie po to aby pochwalić się bliskim po zaliczeniu jakichś ciekawych miejsc czy wydarzeń.Nie popieram i wręcz potępiam małostkowość ludzi,którzy w ten sposób chcą zaistnieć.

 • Gość: gość

  Oceniono 10 razy 4

  Ta kobieta leczy swoje kompleksy chwaląc się byle czym przed byle kim. To świadczy jak wielką jest miernotą.

 • Gość: Gościówa

  Oceniono 4 razy 2

  Po co wrzucać takie zdjęcia? Kogo to obchodzi że polazła na spacer.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 4 razy 0

  Taka mądra,niech przestanie czepiać się sąsiadów a zajmie normalnym wychowywaniem dziecka , wedzikowska jest beznadziejna

 • Gość: mmmm

  Oceniono 4 razy 0

  nos sobie zrobił ten cudak pokraczny

 • Gość: Ja

  Oceniono 3 razy -1

  Jaaak nie bylo kompromitujacych?! A okładka rodzinna "taka miłość się zdarza". Juz temat do drwin. Współczuję dzieciom których rodzice się na nich lansują i ich wizerunek jest publikowany bez ich zgody.

 • Gość: Ja

  Oceniono 1 raz -1

  Jak nie bylo kompromitujacych?! A okładka rodzinna "taka miłość się zdarza". Juz temat do drwin. Współczuję dzieciom których rodzice się na nich lansują i ich wizerunek jest publikowany bez ich zgody.

 • Gość: Ck8

  Oceniono 5 razy -1

  Śliczna Ania ! :-*

 • j-a-ga

  Oceniono 13 razy -1

  Wrzucała już zdjęcia córki na fb. Tylko po co ? Dla fanów? Ten przechodzony pustostan ma fanów?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX