Katarzyna Warnke widzi w Piotrze Stramowskim zmarłego ojca. Podobieństwa? "Pieprzyk w tym samym miejscu, ale też..." Ok, to jest MEGA DZIWNE

Katarzyna Warnke przyznała, że mąż przypomina jej zmarłego ojca. Także fizycznie.

Piotr Stramowski to obecnie jeden z najbardziej popularnych polskich aktorów. Również najbardziej charakterystycznych, a to za sprawą noszonego z upodobaniem zarostu a także znanego z "Pitbulla" irokeza. I między innymi przez zarost przypomina swojej żonie ojca.

Z okazji Walentynek serwis Plejada zapytał jego żonę, Katarzynę Warnke, które uważa za najbardziej niezapomniane. I tu pojawiło się wspomnienie jej zmarłego kilka lat temu ojca, który urodził się właśnie 14 lutego.

14 lutego to zawsze jego święto. Co najmniej jedne walentynki były bardzo smutne. Mój ojciec bardzo pasował do świętego Walentego. Był to mężczyzna, który uwielbiam kobiety w piękny sposób, szanował je. Uwielbiał być kochany i kochać - mówiła.

Potem opowiedziała anegdotę o tym, jak Piotr Stramowski okazał się podobny do jej ojca - i to nie tylko według niej.

Ostatnio, jak widzieliśmy się z moim dziadkiem w Grudziądzu, do pokoju weszła moja ciocia, Weronika. Jak poznawała się z Piotrem, to powiedziała, że w ogóle się nie dziwi, bo Piotr to cały mój ojciec. Coś w tym jest. Piotr ma pieprzyk w tym samym miejscu, co mój tata, ale może też zarost... jest sporo podobieństw.

Katarzyna Warnke widzi w mężu zmarłego ojca? Jest w tym coś dziwnego, ale też sympatycznego. A Wy co o tym sądzicie?

 

JZ

Więcej o:
Komentarze (5)
Katarzyna Warnke widzi w Piotrze Stramowskim zmarłego ojca. Podobieństwa? "Pieprzyk w tym samym miejscu, ale też..." Ok, to jest MEGA DZIWNE
Zaloguj się
 • Gość: Paulina

  Oceniono 5 razy 5

  co jest "MEGA DZIWNE"???
  przesadzacie z tymi tytułami...

 • Gość: Ojej!

  Oceniono 5 razy 3

  To chyba niedobrze jeśli żyjący człowiek przypomina zmarłego...

 • Gość: łyyy

  Oceniono 8 razy -2

  zwiędła w halce z synem bez talentu dorabiają humorem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX