Richard Gere rozwiódł się z żoną po 20 latach. Pokazał się z nową partnerką. Jest młodsza o 34 lata

Richard Gere na 67. Festiwal Filmowy w Berlinie przyjechał ze swoją młodą partnerką - Hiszpanką Alejandrą Silvą.

W Berlinie między 09.02 a 19.02 trwa 67. Międzynarodowy Festiwal Filmowy. Do stolicy Niemiec przyjeżdżają największe gwiazdy kina. W piątek na czerwonym dywanie można było na przykład zobaczyć Richarda Gere'a, który pojawił się na pokazie filmu "The Dinner". U boku 68-letniego aktora nie zabrakło jego obecnej partnerki Alejandry Silvy.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Alejandra Silva ma 34 lata, urodziła się w hiszpańskiej La Corunii, jako córka zamożnego przedsiębiorcy i wice prezesa Realu Madryt Ignacio Silvy. Obecnie od wielu lat mieszka w USA. Jest bizneswoman i działaczką wielu charytatywnych organizacji. Silva Richarda Gere'a poznała w 2015 roku będąc jeszcze żoną biznesmena Govinda Friedlanda (mają razem syna).

Alejandra Silva i Richard Gere są nierozłączni. Uczucia między gwiazdorem a młodą ukochaną nie dało się nie zauważyć. Para była wyjątkowo wylewna na berlińskim czerwonym dywanie. Przytulali się, obdarzali się pełnymi czułości spojrzeniami i pocałunkami.

Richard Gere w 2016 roku sfinalizował rozwód z Carey Lowell, z którą był w separacji od 2013 roku. Parą byli od 1996 roku.

ZI

Więcej o:
Copyright © Agora SA