Zdjęcia Scotta "bawiącego się" z kobietami obiegły już świat. A jeszcze kilka tygodni temu... Zobaczcie, co powiedział o Kourtney

Scott Disick nigdy nie należał do szczególnie lojalnych partnerów, ale ostatnie zdjęcia to kolejny gwóźdź do trumny jego wieloletniego związku z Kourtney Kardashian. W najnowszym trailerze reality show widać, co jeszcze kilka tygodni temu mówił o swojej partnerce.

 Ostatnie dni Scott spędził w Miami, gdzie imprezował z dwiema pięknymi blondynkami. Fotograf uwiecznił nie tylko wspólne zabawy grupy przyjaciół, ale też momenty, w których widać, że Disick jest z paniami zdecydowanie ZBYT blisko, jak na mężczyznę, który ma przecież dziewczynę.

Miesiąc temu Scott i Kourtney byli na najlepszej drodze do wspólnej przyszłości. Spędzali razem czas, wyjechali na wakacje, a w zapowiedzi najnowszego sezonu show Kardashianów mężczyzna zapewniał, że nie widzi poza Kourt świata.

Nigdy się z niej nie wyleczę - mówi w zapowiedzi programu. - Ona jest miłością mojego życia!
 

Para rozstała się półtora roku temu, po tym jak Disick w czasie świąt Dziękczynienia wyjechał na Riwierę Francuską, gdzie spędzał czas ze swoją byłą dziewczyną. Zdjęcia, które obiegły świat sugerowały, że miał problemy (nie pierwszy raz) z dochowaniem wierności. 

Wtedy Kourtney wybaczyła mu po kilku miesiącach. Czy teraz znowu mu zaufa? Liczymy, że w rodzinie Kardashianów znowu będzie się działo ;)

JM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.