Kourtney Kardashian i Scott Disick wrócili do siebie! "Są bardzo szczęśliwi". A zdjęcia z ich wakacji totalnie GORĄCE

Kourtney Kardashian ze ojcem swoich dzieci rozstała się 2 lata temu. Od tej pory wciąż utrzymywali przyjazne stosunki, a ich wspólne zdjęcie nie były rzadkością. Czy Kourtney wybaczyła niewiernemu ukochanemu?

Kourtney Kardashian i Scott Disick byli parą przez 8 lat. Zakochali się w sobie, kiedy najstarsza Kardashianka nie była jeszcze sławną celebrytką. Doczekali się trójki dzieci, ale ślubu nigdy nie wzięli. Problemem dla Kourtney miały być problemy jej niedoszłego narzeczonego z alkoholem, hazardem i słabością do pięknych kobiet. Zdjęć, na których widać jak Scott bawi się w otoczeniu seksownych dziewcząt nie brakowało. Para rozstała się, kiedy podczas Świąt Dziękczynienia, Disick został sfotografowany na jachcie z byłą dziewczyną. Kourtney w tym czasie razem z siostrami i rodziną próbowała skłonić Scotta, by wrócił na święta do niej i dzieci.

Od tamtej pory Disick na przemian imprezował i zapewniał w wywiadach, że tęskni za Kourtney. Była para spędzała czas wspólnie z dziećmi, ale Kardashian zaprzeczała, że Scott ma jakiekolwiek szanse na powrót do niej jako partner. Wygląda jednak na to, że zmieniła zdanie.

Scott i Kourtney wyjechali razem na wakacje do Meksyku. Nic wielkiego? Nie zabrali ze sobą dzieci, a na Instagramie Disicka pojawiło się sporo mówiące zdjęcie.

 
To on wymyślił ten wyjazd, zorganizował go i zaskoczył nim Kourtney - czytamy na "People.com". - Zbliżyli się do siebie, są bardzo szczęśliwi.

Jeśli tak to gratulujemy. I mamy nadzieję, że Scott nie wpadnie w czasie najbliższych świąt na żadną ze swoich byłych.

JM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.