Iwona Węgrowska zaprezentowała utwór na Eurowizję. Fani bezlitośni: Tania łupanka. OSTRO odpowiada

Iwona Węgrowska tym utworem nie podbiła serc swoich wiernych fanów. Co im się nie spodobało?

Iwona Węgrowska to kolejna gwiazda, której zamarzyło się reprezentowanie Polski w tegorocznym konkursie Eurowizji. Na swoim fanpage'u wokalistka właśnie zaprezentowała swój najnowszy utwór, który nagrała specjalnie na tę okazję.

Moi Drodzy, przedstawiam Wam mój najnowszy singiel, będący jednocześnie propozycją na Eurowizję. Już wkrótce wersja polskojęzyczna i oficjalna premiera wideoklipu :) Jak Wam się podoba? - dopytywała, a na odpowiedzi nie musiała czekać długo.

Niestety, utwór nie spotkał się z ciepłym przyjęciem. Węgrowska, która kojarzy się głównie z nastrojowymi balladami, tym razem wdała się w romans z muzyką taneczną. Internauci już ocenili, że był to błąd.

Ja pierdzielę. Pani ostatni raz Eurowizję oglądała chyba jak nas Ich Troje reprezentowało. Bardzo kiepskie, tania łupanka.
Jest mi strasznie przykro, bo mooooocno trzymałem kciuki, że ten utwór będzie ogromną petardą. Niestety, jest to niewypał i raczej nie zobaczymy się 11 lutego.
Pani Iwono. Proszę powiedzieć, ze to żart i za chwile wyskoczy Pani z piękną balladą! BŁAGAM.

Węgrowska broniła się, odpowiadając na prawie każdy nieprzychylny komentarz.

Nie, to nie żart. Też mi się wydawało, że może ballada. Utwór jest nowoczesny i pokazuje mój wokal. Ma wszystko, co powinien mieć na tego typu festiwal.

Pojawiło się też parę pozytywnych komentarzy, za które Węgrowska dziękowała. Była wyraźnie przejęta krytyką.

Dzięki. Ja wierzę w tę piosenkę. Wierzę w mój głos. Ale niestety zawiść jak widać jest ogromna. Już wczoraj dostałam info, że szykują się na mnie ludzie, by mnie zdeptać. Ale dzięki jeszcze raz - napisała.

A co Wy sądzicie o utworze Węgrowskiej? Miałaby szansę osiągnąć z nią sukces na Eurowizji?

Zobacz wideo

MK

Czy nowy utwór Iwony Węgrowskiej nadaje się na Eurowizję?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.