Ryan Gosling udziela wywiadu. Prowadzący chciał go zawstydzić, pokazując TO wideo z dzieciństwa. Jego reakcja? Najlepsza z możliwych

Ryan Gosling był gościem programu "The Graham Norton Show". Prowadzący postanowił pokazać widzom, jak wyglądał i czym zajmował się w 1992 roku 12-letni wówczas aktor. Udało mu się go skompromitować?

Ryan Gosling jest obecnie jednym z najlepiej zarabiających i najbardziej rozpoznawalnych aktorów hollywoodzkich, ale jego kariera rozpoczęła się już wiele lat temu, gdy był jeszcze chłopcem. W dzieciństwie występował z takimi gwiazdami, jak Britney Spears czy Justin Timberlake w słynnym "Klubie Myszki Miki", gdzie śpiewał i tańczył. Umiejętności zdecydowanie okazały się przydatne - przed tygodniem aktor został uhonorowany Złotym Globem za rolę w musicalu.

Teraz, gdy obraz wchodzi na ekrany, Gosling w towarzystwie Emmy Stone odwiedza w ramach promocji wszelkie programy telewizyjne. Podczas wizyty w programie "The Graham Norton Show" prowadzący postanowił przypomnieć o przeszłości Goslinga, puszczając nagranie z konkursu tanecznego, w którym wziął udział jako 12-latek.

Chciałem powiedzieć, że to zespół składający się z samych dziewczyn, ale to nie może być prawdą, skoro ty w nim występujesz. Jesteś jedynym chłopcem - mówił Norton.

Norton wyraźnie chciał go tym zawstydzić, ale Gosling się nie dał i cały występ, mimo salwy śmiechu, obejrzał z kamienną twarzą.

 

I ja tu go nie kochać?

embed

MK

Komentarze (3)
Chciał zawstydzić Ryana Goslinga, pokazując TO wideo z dzieciństwa. Jego reakcja? Bezcenna
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  Super koleżka, o!

 • Gość: Abc

  Oceniono 3 razy 3

  Ma coś w sobie. Miły i przystojny.

 • Gość: boyscout

  0

  La La Land , wczoraj widzialem w kinie, genialny film , pewny Oscar, Emma Stone jest swietna , Gosling jest swietny wielki talent

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX