Anna Lewandowska dyskutuje z fankami o karmieniu piersią. Jedna poleca jej... Ostra reakcja

Anna Lewandowska wyrasta na naczelną specjalistkę w kwestii macierzyństwa, a jej internetowe fanki cenią ją właśnie za te rady.

Anna Lewandowska przygotowuje się do roli matki, a swój blog i Instagram coraz intensywniej zasypuje wskazówkami dla przyszłych matek. Jej fanki wiedzą, że mogą na nią liczyć, dlatego często zadają jej w komentarzach pytania na temat zdrowego macierzyństwa. Pod ostatnim postem jedna z "internetowych mam" postanowiła podpytać Lewandowską na temat przydatnej literatury o tematyce okołociążowej, przy okazji podając tytuły, które sama uważa za wartościowe.

Okazuje się jednak, że opinie pań na temat tych źródeł są zupełnie odmienne - Lewandowska surowo odradziła pozycję rekomendowaną przez internautkę.

Polecam również "Poradnik karmiącej matki" (mimo lekkiego terroru laktacyjnego, który przemawia przez autorkę). Pomogła mi przetrwać, zrozumieć wiele kryzysów, które przechodziliśmy na drodze naturalnego karmienia. Polecam. Oczywiście o blogu Agaty z Hafija.pl też na pewno Pani wie. Świetny i bez terroru laktacyjnego. Nie chcę się wymądrzać, po prostu dzielę się dobrem, bo trzeba sobie pomagać :) - napisała fanka.
Oj, tego bloga to ja nie polecam! Hafija niestety, ale wszystkie opinie dookoła neguje... zaprzecza samej sobie. Mówi jedno, potem pisze drugie. Podważa również zdania innych osób. Polecam książkę "Warto Karmić piersią" Magdaleny Gugulskiej (rewelacja) - odpowiedziała.

Na szczęście fanka trenerki na krytykę zareagowała pozytywnie, dziękując za radę.

O, to nie wiedziałam, przyjrzę się w takim razie krytycznym okiem. Dziękuję za tytuł, na pewno sprawdzę tę książkę - napisała w odpowiedzi.

Tym razem obyło się więc bez kłótni pod postem Lewandowskiej ;).

MK

Więcej o:
Komentarze (91)
Fanka poleca Annie Lewandowskiej literaturę na temat macierzyństwa. Lewandowska ostro reaguje. "Oj, tego bloga to ja nie polecam!"
Zaloguj się
 • Gość: ella

  Oceniono 76 razy 64

  JESZCZE NIE URODZIŁA A JUŻ KARMI,WSZYSTKO OKAŻE SIĘ PO... pozdr.mamusia 3 bobasów

 • Gość: Mn

  Oceniono 68 razy 58

  Co ona może wiedzieć na temat macierzyństwa a zwłaszcza karmienia piersią, żałosne, kobiety czy wy widząc nazwisko Lewandowska, całkiem rozum tracicie?! Mam troje dzieci, każde karmiłam piersią, nie sądzę jednak, żebym była specjalistką i doradzała innym. Każda ciąża jest inna, każdy poród inny a dziecko tym bardziej. Więc Pani Lewandowska, niech się Pani nie ośmiesza. , co najwyżej może dawać rady o karate, bo na tym się zna

 • Gość: Szczęściarz

  Oceniono 55 razy 47

  Och, jakie to szczęście, że "fanka trenerki na krytykę zareagowała pozytywnie", Naprawdę, ogromne szczęście. Jaka cudowna fanka. Byliśmy o krok od nieszczęścia, ale jej reakcja nas uratowała.

 • Gość: Maa

  Oceniono 47 razy 39

  A to dobre, jeszcze nie urodziła, a już karmi i udziela rad, jakby była doświadczoną matką trojga dzieci. Lewandowska to specjalistka od wszystkiego, a jak wiadomo specjalista od wszystkiego, to specjalista do niczego...

 • Gość: matka Polka

  Oceniono 35 razy 33

  Hej paniusiu a skąd ty masz takie doświadczenia? Skąd kurna wiesz co dobre, a co złe....pogadamy jak urodzisz i będziesz sama, podkreślam sama wychowywała dzieci.

 • Gość: Gość

  Oceniono 35 razy 33

  Już kiedyś napisałam, że pani Lewandowska nie będzie karmiła piersią bo mleko jest niezdrowe! A w piersiach niestety mleka kokosowego nie ma!!:):)

 • Gość: rudawydra

  Oceniono 29 razy 25

  A to ...snajperowa znalazła kolejny temat! Wygląda na to, że z nudów w ciążę zaszła.

 • Gość: pinki

  Oceniono 28 razy 24

  Najpierw niech wykarmi chociaż trójkę dzieci piersią to coś może powiedzieć. Ona nie ma pojęcia na ten temat. Znawczyni się znalazła.

 • Gość: Syfer

  Oceniono 23 razy 23

  Naczelna specjalistka kraju udziela rad o karmieniu, choć jeszcze nie urodziła. KPINA!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX