Ewa Farna też zrobiła sobie makijaż z "PnŚ". Mało tego, pokazała się w nim w Sylwestra! Jej komentarz najlepszy

Ewa Farna zaprezentowała na Sylwestrze Polsatu głośno komentowany makijaż z "Pytania na Śniadanie" i po raz kolejny udowodniła, że ma do siebie ogromny dystans.

Propozycja sylwestrowego makijażu z "Pytania na śniadanie" szybko stała się hitem internetu. Komentowali ją nie tylko specjaliści, ale też internauci, którzy stworzyli wiele zabawnych memów. Powstały nawet prześmiewcze tutoriale, jak wykonać taki makijaż samemu w domu. Mistrzynią w tym przypadku okazała się blogerka modowa, Maffashion. O krok dalej poszła natomiast Ewa Farna, która makijaż ze śniadaniówki zaprezentowała na sobie i to w trakcie sylwestrowego występu na scenie. W ten sposób wokalistka po raz kolejny udowodniła, że ma duży dystans do siebie.

Zdjęciem w pełnym make-upie Farna pochwaliła się też na Facebooku. Opatrzyła je dość ironicznym komentarzem.

Sylwester czas zacząć! Moi kochani życzę, by Wam w Nowym Roku towarzyszył dobry gust i byście czerpali z tych najlepszych inspiracji. Ja postawiłam na najnowsze trendy, bo co w TV, to musi być prawda. Najlepszego w Nowym Roku!

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. Byli zachwyceni.

Zastanawiałam się, która gwiazda to zrobi i wyszło świetnie: z dystansem i żartem!
Powiem tak: "love Farna". Wszystkiego się spodziewałam, ale akurat tego nie... O to chodzi. Umieć żartować z siebie, brać wszystko na dystans. 
Ewa, gratki za odwagę i poczucie humoru. 
Ewa, ten make-up był genialny! Ja bym się tak nie pokazała przed całą Polską, która cię oglądała, ale ty masz poczucie humoru! Za to między innymi cię cenię!

Jeszcze nigdy nie było tak głośno o żadnym makijażu w Polsce. Czegoś takiego nie spodziewała się chyba nawet jego autorka. 

AW

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.