Dariusz K. wyszedł z więzienia. Jaka była reakcja Allana? Wzruszająca odpowiedź Edyty Górniak: Walczę o to, żeby jego serce było spokojne

Edyta Górniak w rozmowie z "Super Expressem" pierwszy raz skomentowała wyjście Dariusza K. z aresztu. Dopuści do jego spotkania z Allanem?

Edyta Górniak do tej pory unikała komentowania wyjścia Dariusza K. na wolność, który opuścił areszt po wpłaceniu kaucji w wysokości 400 tysięcy złotych. W końcu jednak dała się namówić na rozmowę z "Super Expressem" i przyznała, że było to traumatyczne doświadczenie zwłaszcza dla jej syna, Allana.

Przeczytaliśmy o tym w mediach i oczywiście rozmawiałam z Allankiem, bo jego emocje są dla mnie ważne i nie było to takie proste. Ta sytuacja przypomniała mu coś, co on bardzo głęboko chowa w sercu. Ja staram się codziennie walczyć o to, żeby jego serce było spokojne, żeby nie miał takich wahań emocjonalnych, żeby się chciał rozwijać, żeby nie był zgaszonym dzieckiem, schowanym, zawstydzonym. Myślę, że on zawsze gdzieś ten strach i wstyd trochę będzie miał w sercu. Więc oczywiście musiałam z nim o tym porozmawiać, ale nasze życie toczy się dalej, my jesteśmy jakby w innej rzeczywistości w tej chwili.

Wokalistka przyznała, że były mąż nie próbował się jeszcze skontaktować z synem. Nie ma jednak zamiaru utrudniać mu spotkania, wszystko uzależnia od chęci samego Allana.

Jeśli Allan wyrazi taką wolę - powiedziała artystka.

A jaka była pierwsza myśl Górniak po wyjściu Dariusza K. na wolność?

W pierwszej chwili pomyślałam o Allanku i o tym, czy i jakie to emocje w nim wzbudzi, czy przyjmie to spokojnie czy nie. Potem pomyślałam o rodzinie tej osoby, która została zabita, jak oni się poczują w tej sytuacji. I tutaj cała moja empatia przeszła na tamtą stronę, więc wszystkie emocje które się pojawiły dotyczyły najpierw Allana, a potem tej rodziny.

Były mąż i ojciec dziecka artystki trafił za kratki po tym, jak śmiertelnie potrącił kobietę na pasach. Był wówczas pod wpływem narkotyków. Do zdarzenia doszło w lipcu 2014 roku. Sąd postanowił jednak uchylić tymczasowy areszt.

AW

Więcej o:
Komentarze (44)
Edyta Górniak komentuje wyjście Dariusza K. na wolność. Mówi o Allanie. "Ta sytuacja przypomniała mu..."
Zaloguj się
 • Gość: Ja

  Oceniono 92 razy 50

  Przy takiej psychicznej matce ten gòwniarz nie jest już normalny,wiec ojciec mu nie zaszkodzi

 • Gość: alanek

  Oceniono 47 razy 35

  Cos z twarzy dorosly, wrzucam i net podaje, ze chlopak ma 12 lat. Kazda jej wypowiedz jest jakby ten chlopak mial lat 2, szkoda dziecka bedzie mamisynek bez kregoslupa za to z wysokim mniemaniem o sobie i kasa - czyli najgorszy typ.

 • Gość: Marta

  Oceniono 61 razy 35

  Ta rodzina to książkowy przykład patologii - matka wariatka (niestabilna emocjonalnie), ojciec narkoman i morderca, synuś - zadufany w sobie smarkacz. W ich przypadku chyba gorzej być nie może?!

 • Gość: Lila

  Oceniono 29 razy 25

  mam odruch wymiotny, jak ona zaczyna p`dolić o "Alanku" i jego problemach,
  zresztą od pewnego czasu mam nieustający odruch wymiotny na widok tej gwiazdy ze spalonego teatru, skończy jak Villas, ma to jak w banku

 • Gość: Henias

  Oceniono 21 razy 17

  "Przeczytaliśmy o tym w mediach i oczywiście rozmawiałam z Allankiem, bo jego emocje są dla mnie ważne i nie było to takie proste. Ta sytuacja przypomniała mu coś, co on bardzo głęboko chowa w sercu. Ja staram się codziennie walczyć o to, żeby jego serce było spokojne, żeby nie miał takich wahań emocjonalnych, żeby się chciał rozwijać, żeby nie był zgaszonym dzieckiem, schowanym, zawstydzonym"
  Właśnie najlepszym sposobem żeby ten spokój serca Allanka zachować jest pi..dolenie o tym na wszystkich możliwych portalach i na łamach tabloidów.

 • wyprostowany

  Oceniono 18 razy 12

  Ten biedny chłopiec już teraz ma problemy psychiczne (co zresztą widać na pierwszy rzut oka) za kilka lat grożą mu o wiele większe. Ktoś powinien się tym zająć, ale odważnego pewnie nie będzie. A jak za 5 lat plotkarskie serwisy napiszą co zrobił komuś, lub sobie, to się wszyscy będą dziwić. Cóż, nie wszyscy, bo ja na pewno nie.

  niektórzy ludzie po prostu nie powinny mieć dzieci. innym można dać szansę warunkowo. później niestety adopcja/opieka dalszej rodziny itp. Bogatsi mogliby prywatnie nająć kogoś, kto by im pomógł, skoro sami ewidentnie sobie nie radzą.

 • Gość: h

  Oceniono 15 razy 11

  Mam rocznego synka i chciałam podziękować Pani Edycie, która daje mi wskazówki czego nie robić własnemu dziecku, zeby nie było jak Allanek.

 • Ryszard Wojna

  Oceniono 11 razy 7

  Ja pier.... czy mi się zdaje czy ten chłopiec ma makijaż? Ta kobieta ma jednak nierówno pod sufitem....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX