Doda oceniła suknie ślubne Rozenek i Szulim. Oj! To zaboli, zwłaszcza tę drugą. "Jak już bym miała do wykorzystania majątek męża..."

Doda udzieliła wyczerpującego wywiadu serwisowi Gala.pl. W rozmowie opowiedziała, co sądzi o najgorętszych sukniach ślubnych tego sezonu: Agnieszki Szulim i Małgorzaty Rozenek.

Doda słynie ze szczerych do bólu wypowiedzi. Nawet, gdy w wywiadzie z Gala.pl poproszono ją o ocenę sukni ślubnych Agnieszki Szulim i Małgorzaty Rozenek, nie ubrała swojej odpowiedzi w grzeczne słówka.

Tak, widziałam - zaczęła Doda. - Ja to wolę białe suknie, ale wiadomo, że w przypadku państwa Majdanów to nie mogło jej być. Rozwodnicy nie mogą w białej sukni brać ślubu. Agnieszki Szulim też mi się nie podobała. Inną bym sobie zamówiła, jak już bym miała do wykorzystania majątek męża.

Doda opowiedziała też, jak wyglądałaby jej własna suknia. Choć na ceremonię trzeba będzie jeszcze poczekać, bo jak stwierdziła sama piosenkarka "narzeczony się jeszcze nie urodził".

Na pewno będzie fantastyczna, bo jak to się mówi grzeczne dziewczynki mają pracę, niegrzeczne sponsorów, a inne swój interes - odpowiedziała Doda 

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek;-Majdan, Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-StarakRadosław Majdan, Małgorzata Rozenek;-Majdan, Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak Kapif/Instagram.com/JuliaStarak

A Wam, suknia ślubna której z gwiazd się bardziej podobała? Zagłosujcie TUTAJ

 

ZI

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.