Rzadko udzielali wspólnych wywiadów. Ten był wyjątkowy. Mówili o operacjach. Było też lekko: Angie nie ma wstępu do...

Angelina Jolie i Brad Pitt rozwodzą się. Ta wiadomość poruszyła fanów pary na całym świecie. Rzadko udzielali wywiadów - wspólnych prawie nigdy. Przypominamy go.
Angie powiedziała mi, że krótko po tym, jak wzięliście ślub, pomyślała, że może powinna być bardziej tradycyjną żoną i zacząć gotować - mówił Brokaw.

Para zareagowała na pytanie bardzo żywiołowo, spojrzała na siebie z wielkimi uśmiechami:

Brad patrzy na mnie, bo średnio co 3 miesiące mówię: "Kochanie, może powinnam nauczyć się gotować? Prawda? - i zwróciła się do Pitta.
Tak. Podchodzę do tego z humorem. Ona nie ma po co pojawiać się w kuchni - żartował.

Para w tej rozmowie wydawała się bardzo naturalna i szczera, nieskrępowani obecnością kamer Brad i Angie często się dotykali, ręka aktorki jakby bezwarunkowo wędrowała w stronę partnera przy omawianiu trudnych kwestii. A taką niewątpliwie są operacje Angeliny.

Brad Pitt i Angelina JolieBrad Pitt i Angelina Jolie Screen z


Angelina i Brad udzielili wywiadu z okazji promocji wspólnego filmu w "Nad Morzem", gdzie grali główne role. Jolie była producentką, reżyserką, a także scenarzystką filmu. Inspiracją dla niej były między innymi własne, trudne przeżycia po śmierci matki. Marcheline Bertrand w 1999 roku dowiedziała się, że ma raka jajników. Zmarła w 2007 roku. W 2013 roku Jolie zdecydowała się na podwójną mastektomię, bo według jej lekarzy istniało 87 proc. ryzyka, że zachoruje na raka piersi i 50 proc., że na raka jajników. Na początku 2015 roku, po niepokojących wynikach badań, przeszła operację usunięcia jajników.

Miałam niektóre te same pielęgniarki, tych samych lekarzy. Lekarka, która przeprowadzała operację usunięcia jajników, leczyła też moją mamę. Moja mama powiedziała jej kiedyś: "Obiecaj mi, że przeprowadzisz ten zabieg na Angie". Więc kiedy się spotkałyśmy, obie płakałyśmy, powiedziała mi: "Obiecałam twojej mamie" - mówiła wzruszona Jolie.

Tom Brokaw zapytał Pitta, jak widział swoją rolę w tej trudnej sytuacji:

Wsparcie. Zrobienie wszystkiego, by rodzina trzymała się razem. Bez wątpliwości była to trudna decyzja. Wiele rzeczy mogło pójść źle. Ale to była decyzja wiedziona jej poświęceniem. W podejściu mojej żony nie było żadnej próżności. To było dojrzałe. (...) Zrobiła to dla dzieci, dla rodziny, żebyśmy mogli być razem - mówił.

W wywiadach po operacji Jolie często podkreślała, że największym wsparciem zawsze był dla niej mąż i zawsze mogła na niego liczyć. Tu także o tym mówiła.

Gdy przechodziłam operacje, wiedziałam, że jest po mojej stronie. I że operacje nie sprawią, że przestanę się czuć kobietą, bo mój mąż nigdy na to nie pozwoli.
Tutaj cały wywiad:

 

Angelina Jolie i Brad Pitt rozwodzą się, w separacji są od 15 września. Tę informację podał portal TMZ, powołując się na swoje anonimowe źródła. Aktorka w poniedziałek miała złożyć dokumenty o rozwód, a jako główną przyczynę rozpadu związku wskazała "charakterologiczne różnice nie do pogodzenia". Podobno prawdziwym podłożem kryzysu był konflikt o dzieci.

Zobacz wideo