Brooklyn Beckham i Chloe Grace Moretz zerwali 2 tygodnie temu. Ale zanim to się stało... TAKIEJ pamiątki po byłym nie życzymy nikomu. "Naprawdę DZIWNE"

Brooklyn Beckham rozstał się ze swoją ukochaną Chloe, ale jak to bywa w show-biznesie, nie tak łatwo jest zatrzeć im ślady wspólnej przeszłości. Najnowszy to... wspólna okładka.

Brooklyn Beckham i Chloe Grace Moretz byli oficjalnie parą przez pół roku, ale ich romans trwał podobno od 2 lat. Na ściankach razem zaczęli pojawiać się pod koniec kwietnia, jednak już w 2014 roku widać było, że spędzają razem bardzo dużo czasu, a w wywiadach zawsze podkreślali to, jak bardzo są sobie bliscy. Na Instagramie młodej aktorki i syna Davida Beckhama wciąż pojawiały się ich wspólne, pełne czułości zdjęcia, ale jak to często bywa w show-biznesie (i życiu) nawet najpiękniejsze uczucie nie gwarantuje trwałości związku. Tak było i tym razem.

Chloe razem ze swoim ukochanym pojawiła się na okładce magazynu "Tenn Vogue". W środku możecie też przeczytać obszerny wywiad, w którym nastolatka opowiada m.in. o wspaniałym uczuciu, jakie połączyło ją z Brooklynem. Sęk w tym, że wrześniowy numer magazynu pojawił się w kioskach już po ich rozstaniu!

 
Ok, to naprawdę dziwne - komentuje "eonline.com". 

A co na to sami zainteresowani?

Chloe zadzwoniła do Beckhama i ostrzegła go, co może przeczytać w wywiadzie, czuła się zawstydzona - czytamy na "Hollywoodlife.com". - Na szczęście Brooklyn nie widział w całej sytuacji żadnego problemu, rozumiał, że to wszystko wydarzyło się przed zerwaniem. Powiedział Chloe, że jej szczere odpowiedzi na pytania nie są absolutnie niczym wstydliwym.

Uff... Wygląda na to, że tym razem obędzie się bez dramy ;)

JM