Keira Knightley zwiedza Wenecję z przyjaciółkami. Przeciętna turystka? Nie w TAKICH ubraniach. "Coco Chanel byłaby dumna"

Keira Knightley od dłuższego czasu jest twarzą Chanel. Ubrania tej marki wkłada nie tylko na wielkie premiery.

Keira Knightley w maju ubiegłego roku została mamą. Aktorka nigdy nie miała problemów z utrzymaniem formy. Wręcz przeciwnie - media często spekulowały, że jej niska waga i drobna sylwetka mogą wynikać z anoreksji. Informacje te jednak nigdy się nie potwierdziły, a gwiazda często mówiła, że za jej wygląd zwyczajnie odpowiedzialne są geny. Faktycznie - już miesiąc po porodzie po dodatkowych kilogramach nie było u niej śladu .

Teraz aktorka wybrała się na wakacje do Wenecji. Również tam zaprezentowała nienaganną figurę. Knightley korzystała z uroków włoskiego miasta, przechadzając się po wąskich uliczkach, zwiedzając zabytkowe budynki, pływając wodną taksówką i bawiąc się w restauracjach. W ciemnych okularach może i wyglądałaby jak jedna z tysięcy turystów, gdyby nie pasiasty komplet od Chanel, który zdradził, że mamy do czynienia  z gwiazdą wielkiego formatu. Jej wyglądem zachwycały się zagraniczne media .

Keira Knightley bardzo poważnie traktuje obowiązki związane z byciem twarzą luksusowej marki. Coco Chanel byłaby dumna, widząc aktorkę w zalotnym komplecie w paski, który miała na sobie podczas zwiedzania Wenecji - pisało "InStyle".

A jak Wam się podoba?

MK