Shakira kocha tenis, Gerard Pique jest zawodowym piłkarzem. A ich syn? Sam nie może się zdecydować, co woli! I jest w tym PRZEUROCZY

Shakira i Gerard Pique mają wyjątkowo uroczych synów. 3-letni Milan będzie tenisistą czy piłkarzem?

Shakira w lutym 2015 roku po raz drugi została mamą. Piosenkarka bardzo szybko wróciła do formy. Widać, że gwiazda nadal sobie nie odpuszcza i dba o sylwetkę. Pomocny jest w tym na przykład tenis, którego 39-latka od dawna jest pasjonatką.

Ostatnią środę piosenkarka wraz z synami spędziła właśnie na kortach. Można śmiało powiedzieć, że to nie Shakira była tam prawdziwą gwiazdą. Gry w tenis uczy się bowiem także jej 3-letni syn, Milan . Ubrany w barwy FC Barcelony, w której gra jego tata, energicznie wymachiwał rakietą, świetnie się bawiąc z kolegą. A po tenisie przyszedł też czas na piłkę nożną. Widać, że mały Milan futbol ma we krwi. Nic dziwnego, w końcu jego ojcem jest Gerard Pique .

W niedalekiej odległości widziany był także półtoraroczny Sasha . Choć jest jeszcze za mały na sport, z zaciekawieniem przyglądał się starszemu bratu z rąk niani. W tym czasie Shakira mogła się oddać prawdziwemu treningowi. Przecież na taką figurę trzeba sobie zapracować.

MK

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.