Kinga Rusin pierwszy raz pozuje na okładkę W BIKINI! Fani zachwyceni. "Teraz to już pani przesadziła, ciało bogini"

Kinga Rusin pozuje w bikini w sesji dla "Be active". Wow, to trzeba zobaczyć!

Kinga Rusin wstawiła na Instagram zdjęcie, do którego pozuje w bikini, a  jej figura a przede wszystkim umięśniony brzuch prezentują się na nim absolutnie rewelacyjnie. Jak dowiadujemy się z opisu, dziennikarka wzięła udział w sesji dla "Be active".

Sesja - wyzwanie! Pierwszy raz pozowałam na okładkę w kostiumie! Gdyby nie zachęta i wsparcie Ewy Chodakowskiej to raczej bym się nie zdecydowała. Efekty w listopadowym "Be active"- napisała.

Rzadko kiedy jesteśmy świadkami tego, by jakieś zdjęcie wywarło na nas aż tak ogromne wrażenie. Podobnie było z fanami, którzy rozpływali się w komplementach i - nie ma tu odrobiny przesady - były one w pełni zasłużone.

Miliony braw lecą do pani
No teraz to już Pani przesadziła, ciało bogini, o ludzie idę ćwiczyć - pisali.

Komentarze pod zdjęciem Kingi RusinKomentarze pod zdjęciem Kingi Rusin Instagram.com/ kingarusin

Póki co pod zdjęciem znalazł się tylko 1 negatywny komentarz i tylko z powodu dziennikarskiej rzetelności go odnotujemy, choć absolutnie się z nim nie zgadzamy.

Komentarz pod zdjęciem Kingi RusinKomentarz pod zdjęciem Kingi Rusin Instagram.com/ kingarusin

Nie możemy już się doczekać efektów tej sesji. Takie wsparcie Chodakowskiej to my rozumiemy i chcemy więcej!

BP

Więcej o:
Komentarze (31)
Kinga Rusin pierwszy raz pozuje na okładkę W BIKINI! Fani zachwyceni. "Teraz to już pani przesadziła, ciało bogini"
Zaloguj się
 • Gość: ww

  Oceniono 37 razy 27

  Jezuuu! - przestańcie klempy sie cezpiać...!
  Nie ma smukłych nóg, no nie ma, nie ma talii osy, no nie ma, no i co? Pewnych rzeczy się zmienić nie da, i nie jest to powód do troski, trzeba pracować nad tym, nad czym możemy mieć kontrolę. Urodziła dwójkę dzieci, przekroczyła dawno 40 tkę , a mimo to ma piękne, wysportowane ciało, i jak będzie o nie dbać, to za 10 lat,będzie wyglądała równie dobrze.
  Można ją lubić lub nie, ale zawsze doceniam, jak ktoś pracuje nad sobą i do czegoś dąrzy własną pracą... Podobnie z Chodakowską. To porównanie do konia, nie jest dla niej obraźliwe, tylko żałosne i widać brak argumentów. Dziewczyna ma ciekawa urodę, zasuwa, pracuje, zarabia, dba o siebie, nie widzę tu powodów do hejtu, najwyżej do ruszenia własnej dupy sprzed kompa..., i zrobienie czegoś ze swoim życiem.
  Ludzie, to nie towar w sklepie, nie wszyscy są doskonali, i chwała Bogu, bo jest ciekawi na swiecie.

 • Gość: Gość:)

  Oceniono 9 razy 5

  Wiecie co ludzie, te wasze wszystkie obraźliwe komentarze są pewnie tak żałosne jak wy sami! Pewnie ci z was co najwięcej krytykują atrakcyjne ciało Pani Kingi sami wyglądają jak spasione, zaniedbane, zakompleksione stare dupy! No żałośni jesteście ludzie! Ta kobieta wiele przeszła, wszyscy rozpisywali się o 'wielkiej zdradzie' byłego męża a mimo to podniosła się i to z niesamowitą klasą! Tak wiele osiągnęła i to nie przez 'ładne oczy' czy łóżko a ciężka pracą, pogodną osobowością i samozaparciem którego jak się łatwo domyślić wam totalnie brakuje! Świetna robota Pani Kingo, 40stka to dopiero początek a ciała może Pani pozazdrościć niejedna nastolatka!

 • Gość: Inga

  Oceniono 10 razy 4

  Pani Kingo, wygląda Pani super! Gratuluję samozaparcia i pięknej rzeźby ciała.

 • Gość: kiki

  Oceniono 2 razy 2

  Pani Kingo złośliwi zawsze będą narzekać, komentować jest pani niesamowita, piękna i doskonała w tym co robi -pozazdrościć sylwetki i brak zmarszczek / Hanna Lis stara się ale widać botox i starość/

 • Gość: PTS

  Oceniono 1 raz 1

  Fajnie się czyta komentarze, które ociekają zazdrością. Ja natomiast mogę zazdrościć tylko Panu Markowi, jest z piękną kobietą.

 • forfiter_jr

  Oceniono 3 razy 1

  Chyba trochę za dużo ćwiczy brzuch. Ale figura całkiem niezła. Na pewno nie idealna, ale kto idealną ma. Jak dla mnie całokształt niezły.

 • Gość: paula

  0

  pani kingo niech pani nosi leginsy i szpilki wyglqda pani rewelacyjnie ,lisica pani zazdrosci i pisze te glupie komentarze ,niech ona pokarze swoje zwiotczale cialo

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX