Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pierwszy taniec zatańczyli do TEGO hitu. Romantycznie? Mało powiedziane

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pierwszy taniec na weselu zatańczyli do przeboju "When you believe" Whitney Houston i Mariah Carrey.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są już po ślubie. Wygląda na to, że nie tylko ceremonia była piękna. W trakcie wesela zakochanym humory dopisywały i oboje wyglądali na bardzo szczęśliwych. Nie szczędzili sobie czułych gestów, a Radosław Majdan nie mógł wręcz oderwać wzroku od panny młodej. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia z parkietu, które opublikowała na swym profilu projektantka, Eva Minge:

Jak czytamy na Party.pl, zakochani na pierwszy taniec wybrali bardzo romantyczną piosenkę, "When you believe" Whitney Houston i Mariah Carrey.

 

Utwór pochodzi z 1998 roku i znalazł się na ścieżce dźwiękowej do filmu "Książę Egiptu". Przebój został nominowany do wielu nagród, a nawet wygrał Academy Award za "Najlepszą Piosenkę Filmową".  Państwo młodzi z pewnością wypadli w pierwszym tańcu wspaniale i na długo jeszcze zapamiętają te piękne chwile.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zaczęli spotykać się w 2013 roku, a ich związek od początku wzbudzał ogromne zainteresowanie. Oboje mają już za sobą dwa małżeństwa.

Życzymy im szczęścia na nowej drodze życia!

AW

Więcej o: