Agnieszka Chylińska po koncercie. Nie patrzymy na sylwetkę, ale na "zmęczoną" twarz. Szok! Fani: Kupuje pani alko bez dowodu?!

Agnieszka Chylińska wrzuciła zdjęcie po koncercie. Choć ewidentnie jest dość mocno wymęczona występem, cera wygląda promiennie.

Agnieszka Chylińska w ostatnim czasie często przysparzała swoim fanom powodów do zmartwień. Wiele osób niepokoiła jej coraz wątlejsza sylwetka , jednak najwyraźniej te czasy odeszły w niepamięć, bowiem na najnowszym zdjęciu - mimo niesprzyjających warunków (rozmazany makijaż, zmęczenie występem) - wygląda kwitnąco.

 

Nie sposób nie zauważyć, w jak świetnej kondycji jest skóra piosenkarki. Brak najmniejszej zmarszczki, niedoskonałości, a przy tym nie widać, żadnych przesadnych wypukłości, które tak często zdarza się widzieć na polskich salonach.

Czy kupuje Pani alko bez pokazywania dowodu? Wątpię :-) Czas się chyba zatrzymał ;)
Nastolatka
Piękny kolorowy ptak

Fani w komentarzach na Instagrmie wychwalili urodę Chylińskiej i chyba też się zgodzicie, że piosenkarka wygląda naprawdę nieźle. My czekamy i już zacieramy ręce, czekając na kolejny nowy look artystki. W końcu to "królowa metamorfoz".

ZI