Eva Minge komentuje ślub Szulim i Staraka. "Nie lubię nurzać się w szambie...". Mocne słowa projektantki

Ewa Minge zabrała głos w sprawie ślubu Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka. Projektantka stanęła w obronie pary.

Agnieszka Szulim i jej związek z Piotrem Starakiem od początku wzbudza ogromne zainteresowanie. Co poniektórzy systematycznie krytykują dziennikarkę i pod zdjęciami z ukochanym zostawiają mało sympatyczne komentarze. Szulim zarzuca się przede wszystkim to, że związała się z milionerem, a jej uczucie wcale nie jest szczere. Po głośnym ślubie w Wenecji przez Internet przeszła fala hejtu. W obronie pary stanęła znana projektantka, Eva Minge, która wystosowała bardzo emocjonalny wpis. Podzieliła się w nim spostrzeżeniami na temat polskiego społeczeństwa:

Bywamy okrutni i bywa, że argumenty tego okrucieństwa są idiotyczne. Dlaczego? Zazdrość? Szukanie na cudzym szczęściu rysy? Już raz zabrałam głos w sprawie Agnieszki Szulim i Piotra Staraka. Winą (już) męża Agnieszki jest jego majątek, wiek i wzrost...takie wnioski można wyciągnąć, przeglądając internetowe szambo na ten temat. Nie lubię nurzać się w szambie, ale czasem pływam żeby sprawdzić mechanizmy społeczne, tak z ciekawości.
Piotr ma kasę i ...wspaniale! Agnieszka jest samowystarczalna, na dobrym poziomie, ale dlaczego ma mieć problemy z powodu majątku męża? Czy to przestępstwo, że będzie rozpieszczana jak księżniczka z bajki? Ja bym osobiście chciała. Pieniądze to atut i przestańmy, tylko z tego powodu że mamy mniej, linczować tych, którzy mają więcej. Majątek nie stanowi o człowieczeństwie, ale o człowieku może.

Dodała też, że bardzo cieszy ją małżeństwo gwiazdy:

Agnieszka ma fantastycznego mężczyznę u boku, który zagwarantuje jej to, czego każda kobieta potrzebuje...poczucie bezpieczeństwa, stabilizację, fajne, ciekawe życie i święty spokój od zmagań, których żadna z nas nie lubi. Nie każda z nas dostaje taki los na loterii, ale ja osobiście bardzo się cieszę z jej wygranej i życzę młodej parze, by każdy kolejny ich dzień był tym z marzeń i żeby żyli długo i szczęśliwie. Co do wieku, to...nawet szkoda mówić. Żadna różnica. Dojrzali, świadomi ludzie i bardzo szczęśliwi.

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Większość z nich zgodziła się z projektantką:

Bardzo dobry tekst Pani Ewo. Lubię Pani spojrzenie na świat, podejście do ludzi, brak zawiści, tolerancję i trafną ocenę. Z przyjemnością czytam Pani teksty i choć nie znam Pani osobiście to wiem, że jest Pani bliska mi mentalnie. Dziękuję.
Niewiele wiem o tytułowej parze, albo raczej nic, ale uwielbiam te Twoje, Ewo, mądre i na poziomie majaczenia poranno-wieczorne.
Popieram. Każdy ma prawo do księcia (szczęścia), Agnieszka też. Nawet gdyby był kosmitą to jest jej osobiste prawo takiego wybrać. Każdy ma to, na co zasłużył.

A wy, co sądzicie na ten temat?

AW

Zobacz wideo
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.