Kuba Wesołowski wyprawił żonie urodzinowe przyjęcie-niespodziankę. Nie tylko ona była jubilatką. "Niewybredny trójkącik"

Kuba Wesołowski zaskoczył swoją żonę Agnieszkę uroczym gestem. Kto jeszcze pojawił się na zorganizowanym przez aktora przyjęciu urodzinowym?

Agnieszka Wesołowska przygotowuje się do roli mamy, a jej mąż rozpieszcza ją na każdym kroku. Dziennikarka obchodziła wczoraj 28. urodziny. Z tej okazji Kuba Wesołowski zorganizował dla niej imprezę-niespodziankę, którą trzymał w tajemnicy aż do ostatniej chwili.

Przyszła mama nie była jedyną osobą, której aktor zadedykował to przyjęcie. W podobnym terminie obchodzi bowiem urodziny dwójka jego i Agnieszki bliskich przyjaciół - Anna i Robert Lewandowscy. Trójka solenizantów w gronie przyjaciół świętowała aż do rana. Wesołowska uwieczniła te chwile na zdjęciu, które umieściła na Instagramie wraz z podziękowaniami.

Uchwycony moment zaskoczenia. Dziękuję, Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Kuba Wesołowski za ogromną niespodziankę i ten niewybredny trójkącik :)
 

Wśród gości nie zabrakło Sary Boruc, która na Snapchacie pokazała zdjęcie z przygotowań do imprezy oraz z krojenia tortu. Jak wiemy z Instagrama Lewandowskiej, ciasto dekoracją nawiązywało do piłki nożnej i było, a jakże, bezglutenowe.

Zobacz wideo

MK