Eska Music Awards. Sylwia Grzeszczak pierwszy raz publicznie o córce. Wzruszające słowa

Sylwia Grzeszczak w grudniu 2015 została mamą. Plany osobiste nie zaburzyły jej kariery muzycznej. Podczas ostatniego występu powiedziała, jak łączy swoje dwie największe miłości.

Sylwia Grzeszczak na piątkowym rozdaniu nagród przyznawanych przez Eskę odebrała kolejną w swojej karierze statuetkę za tytuł najlepszej artystki. To ogromne osiągnięcie, biorąc pod uwagę, że zaledwie osiem miesięcy temu wokalistka została matką. Bardzo szybko wróciła jednak do tworzenia i w ten sposób narodził się jej przebój "Tamta dziewczyna".

Piosenkarka podczas imprezy Eska Music Awards nie tylko odebrała nagrodę, ale także dała pokaz swoich umiejętności wokalnych. Podczas występu wzruszona dziękowała fanom za wsparcie. Przemyciła też wypowiedź na temat macierzyństwa.

Strasznie się cieszę! Myślałam, że jak urodzi się moja córeczka, nie będę miała takiej miłości do muzyki. Ale dzięki niej chce mi się tworzyć dla Was i strasznie ważne są dla mnie takie momenty.

Widać, że macierzyństwo służy Grzeszczak. Do zdjęć pozowała pewna siebie, a do tego wygląda ostatnio lepiej niż kiedykolwiek. W oryginalnym garniturze w gwiazdy prezentowała się bezbłędnie.

Zobacz wideo

MK

Więcej o:
Komentarze (7)
Eska Music Awards. Sylwia Grzeszczak pierwszy raz publicznie o córce. Wzruszające słowa
Zaloguj się
 • Gość: maniaKuna

  0

  kto z nia występował??!! W tych strojach?!

 • Gość: synkopa47

  0

  strasznie......

 • Gość: kasia

  0

  Sylwia najlepiej zaśpiewała ! Reszta z powrotem do szkoły, odrobić lekcje z wychowania muzycznego. Na przyszły rok Sylwia powinna darować sobie tą psedo-celebrycką imprezę.

 • Gość: Ola C.

  0

  Ten koncert ESKI to jedno wielkie badziewie. Prawdziwe gwiazdy - Szpak, Bednarek i Podsiadło - nie chcieli wystąpić i słusznie bo reszta to gwiazdeczki niskich lotów.

 • Gość: oip

  0

  A Grzeszczak słyszała już o „Ukrainian Single Women”??

  :))))))))

 • Gość: Nutka

  Oceniono 1 raz -1

  Dla mnie Grzeszczak to nr jeden z wokalistów młodego pokolenia. A ze starszego to wciąż znakomita Formacja Nieżywych Schabuff. Słyszeliście ich nową piosenkę „Ludzie są fajni"? Schaby wracają w wielkim stylu :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX