Lady Gaga na pierwszym oficjalnym wyjściu od rozstania. Kreacja była ryzykowna, a efekt? Pokazała WIĘCEJ niż planowała. Ups!

Lady Gaga wraz z innymi gośćmi świętowała 90. urodziny muzyka Tony'ego Benneta. Pojawiła się w bardzo ryzykownej kreacji. Efekt był jednak imponujący.

Lady Gaga postawiła na bardzo odważną stylizację, która skutecznie przyciągała wzrok na dłużej. Czarna suknia za sprawą głębokiego wycięcia do połowy uda wyeksponowała nogi gwiazdy i nie tylko... Zobaczyliśmy ZNACZNIE więcej i mamy nadzieję, że to była bielizna.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Choć Gaga nie uniknęła wpadki, ogólnie prezentowała się świetnie. Kreację dopełniły imponujące dodatki. W tej roli pojawiły się lakierowane buty na obcasie i markowa biżuteria. Duży plus za odpowiednio dobrany makijaż i fryzurę. Mocne smokey, czerwona usta i elegancko związane włosy okazały się strzałem w dziesiątkę. Gaga prezentowała się jak gwiazda ze złotych czasów Hollywood. Tak dobrze już dawno nie wyglądała. Aż trudno uwierzyć, że niedawno rozstała się ze swoim narzeczonym, Taylorem Kinneyem, z którym była związana przez 5 lat.

My jesteśmy absolutnie zachwyceni strojem gwiazdy. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Zobacz wideo
Jak Wam się podobała Lady Gaga?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.