Robert Lewandowski pojawił się na obozie swojej żony. Tego, co zrobił, nikt się nie spodziewał. "Wzruszające"

Anna Lewandowska właśnie przebywa w ośrodku Dojo - Stara Wieś, gdzie dla swoich fanek prowadzi obóz sportowy. Nikt nie spodziewał się, że odwiedzi go też "Lewy".

Anna Lewandowska zorganizowała kolejny już obóz dla entuzjastek zdrowego stylu życia i jej ćwiczeń w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki "Dojo - Stara Wieś". Na uczestniczki czekała jak zawsze spora dawka atrakcji. Nie tylko energetyczne treningi z samą Lewandowską, ale też cykl porad na temat zdrowego odżywania. Nie spodziewały się jednak tego. To była prawdziwa niespodzianka.

Na obozie pojawił się sam Robert Lewandowski, który udzielił niezwykłego wykładu na temat motywacji. Zdjęcie z "Lewym" opublikowała Dominika Grosicka, żona Kamila Grosickiego.

 

Do wystąpienia Lewandowskiego odniosła się także jego żona, która nie kryła poruszenia całą sytuacją:

Dziś na obozie 3 razy więcej mocy, dzięki wielkiej dawce motywacji, jaką uczestnicy dostali NIESPODZIEWANIE od @_rl9. To był wzruszający i motywujący wykład.

Zachwyceni byli również fani Lewandowskich i sami uczestnicy wykładu:

Piękna z was para. Widać po was prawdziwą miłość. Wykład był niesamowity!
Super duet!!! Jest moc!! Pozdrawiam!
Dziękujemy za wspaniały czas, bardzo mądry, wzruszający, pouczający wykład. Myślę, że wielu młodych ludzi, często zagubionych powinno wysłuchać tego, co powiedział Robert.

Musimy przyznać, że to wspaniały gest ze strony polskiego zawodnika. Jesteśmy naprawdę pod wrażeniem i zazdrościmy tym, którzy mogli posłuchać "Lewego" na żywo.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.