Agnieszka Chylińska w NAJDZIWNIEJSZEJ stylizacji, jaką widzieliśmy. Chciała ukryć szczupłą sylwetkę? "Przypominasz faceta!"

Agnieszka Chylińska na prezentacji jesiennej ramówki TVN-u zaprezentowała się w bardzo osobliwej kreacji. Chciała w ten sposób odwrócić uwagę od swojej szczupłej sylwetki?

Agnieszka Chylińska ma podobno dosyć plotek o swoich problemach zdrowotnych i zbyt szczupłej sylwetce, o jaką oskarżają ją dziennikarze i fani. Wokalistka uznała podobno nawet, że dla dobra swojej kariery i świętego spokoju po prostu trochę przytyje.

Póki jednak efekty jej nowej diety nie są jeszcze widoczne, Chylińska musi jakoś sobie radzić. Na wczorajszej prezentacji jesiennej ramówki gwiazda pojawiła się w naprawdę dziwacznej stylizacji.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Na wzorzystą, czarną koszulkę, Agnieszka Chylińska narzuciła luźną, dżinsową kamizelkę. Do tego wokalistka dobrała luźne, szare spodnie. Całość tego osobliwego looku uzupełniły trampki, czapka z daszkiem i efektowna obroża na szyi.

Taki wygląd jurorki programu "Mam Talent" nie przypadł do gustu internautom. Na profilu gwiazdy na Facebooku można znaleźć dużo komentarzy, których autorzy dość jasno dali do zrozumienia, co sądzą o nowym stylu swojej idolki.

Aga - uwielbiam Cię za Twoje podejście do życia.Niestety, uwielbiałam także Twój wygląd w czasach, gdy zmieniłaś nieco styl muzyczny - teraz? Szczerze, to teraz jest nie fajnie. Przypominasz faceta i nie wiem, z jakiego powodu zatracasz swoją kobiecość - a masz jej na tony w sobie! Zdecydowanie nie jestem za takim stylem w Twoim przypadku.
Stara, 40-letnia baba stylizująca się na nastolatkę. I do tego język: idę na konfę...
Tez ją uwielbiam, ale w tym wydaniu jakoś mnie odpycha ... - piszą internauci.

Trudno oprzeć się wrażeniu, że Chylińska chciała w ten sposób zatuszować swoją figurę. Myślicie, że udało się jej odwrócić uwagę od jej zbyt szczupłej sylwetki?

Zobacz wideo

IN

Ta stylizacja Agnieszki Chylińskiej jest: