Mick Jagger ma 72 lata i po raz ÓSMY zostanie ojcem. "To dla niego żadna sztuka"

Mick Jagger znowu zostanie tatą. Legendarny wokalista, który ma już siedmioro dzieci, na początku przyszłego roku powita na świecie kolejną pociechę.

Mick Jagger to chodzący symbol rockandrollowego stylu życia. Ktoś mógłby pomyśleć, że wokalista po 70-tce zdecyduje się na zwolnienie tempa, ale wygląda na to, że nie ma na to żadnych szans.

Jak donosi bowiem brytyjski "The Sun", Jagger, który liczy już sobie 72 wiosen, na początku przyszłego roku po raz ÓSMY zostanie ojcem! Matką jego dziecka jest jego nowa partnerka, 29-letnia baletnica Melanie Hamrick, z którą gwiazdor spotyka się od 2 lat.

To wspaniałe wieści. To będzie ósme dziecko Micka i nie robi to już na nim większego wrażenia, ze wszystkim sobie doskonale poradzi. Otoczył swoją partnerkę opieką i stara się być teraz dla niej wielkim wsparciem - powiedział w rozmowie z tabloidem rzecznik prasowy Jaggera.

Hamrick też jest podobno zachwycona powiększeniem swojej rodziny z liderem grupy The Rolling Stones.

Melanie jest bardzo bystra, inteligentna i ma mnóstwo pomysłów na to, jak planować swoją przyszłość. Wie też, że Mick ma doskonałe relacje ze swoimi dziećmi i nie może się doczekać narodzin swojego maleństwa. Czerpią z tych wiadomości wielką radość - dodał przedstawiciel
.

Wokalista mógł pozazdrościć swojemu koledze z zespołu, Ronniemu Woodowi. Gitarzysta pod koniec maja, tuż przed swoimi 69. urodzinami, został ojcem córek bliźniaczek.

 

IN

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.