Anna Wendzikowska SAMA na plaży. "Cała dla mnie". Co robi? Pewnie niewielu z Was to potrafi

Anna Wendzikowska pochwaliła się nietypowym zdjęciem z wakacji. Okazuje się, że urlop dziennikarki jest wyjątkowo aktywny.

Anna Wendzikowska, podobnie jak Marina i Wojciech Szczęśni, na tegoroczne lato upodobała sobie słoneczne Hawaje, do których udała się prosto z Los Angeles. Dziennikarka wypoczywa tam od początku tygodnia, a swój profil na Instagramie dosłownie zasypała zdjęciami z pięknymi widokami. Młoda mama nie tylko wygrzewa się na plaży, ale i uprawia różne sporty - przedwczoraj na przykład skoczyła ze spadochronem. Wendzikowska zaliczyła też spontaniczny trening jogi nad brzegiem morza, którym pochwaliła się przed swoimi fanami.

Taka piękna plaża i cała dla mnie, to sobie poćwiczyłam. Zakochana w Hawajach - podpisała zdjęcie.
 

Prezenterka zrobiła duże wrażenie na swoich fanach, którzy cenią to, jak bardzo "normalna" wydaje się w porównaniu z innymi gwiazdami.

Ślicznie. Też zawsze to robię na plaży.
Widać pełnię szczęścia! :)
Anka! Jesteś zjawiskowa! Tandeta rzuca się w oczy, a Ty przyciągasz wzrok. Pozdrawiam!

Niektórzy tradycyjnie już interesowali się dzieckiem Wendzikowskiej, półtoraroczną Kornelką, której próżno szukać na zdjęciach z wyjazdu. Temat ten wzbudził jednak kontrowersje.

Dzidziol też pofrunął na Hawaii? - dopytywała jedna fanka, na co kolejna odpowiedziała jej:
Czy to doprawdy tak ważne? Ja z przyjemnością oglądam profil pani Ani właśnie dlatego, że nie pokazuje na każdym zdjęciu swojego dziecka. Pozdrawiam. Ps. Zdjęcia są wspaniałe! Udanego wypoczynku P. Aniu.

Z opisów pod fotkami wnioskujemy, że po Los Angeles i Hawajach przyjdzie też kolej na inne egzotyczne destynacje. Z niecierpliwością czekamy, gdzie jeszcze poniesie prezenterkę. Tymczasem życzymy udanego i nadal aktywnego wypoczynku!

MK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.