Magdalena Cielecka jak Jennifer Aniston? Też ma dość plotek na swój temat. "To okrutne!"

Magdalena Cielecka jest zmęczona plotkami na temat swojego życia prywatnego. Aktorka ostro rozlicza się z nimi w nowym wywiadzie.

Jennifer Aniston podbiła wczoraj sieć mocnym esejem swojego autorstwa, w którym rozliczyła się z latami życia w blasku fleszy i bycia celem ataków i niesprawdzonych plotek tabloidów.

Okazuje się, że nie tylko w Hollywood dziennikarze i paparazzi potrafią mocno nadepnąć celebrytom na odcisk. Polską gwiazdą, która skarży się na podobne traktowanie, jest Magdalena Cielecka.

Aktorka w udzielonym magazynowi "Uroda Życia" wywiadzie przyznała, że szczególnie bolesne i trudne do zniesienia są dla niej domysły i pytania dotyczące macierzyństwa.

Jeszcze straszniejsze są te nieustanne sugestie i? pytania o? dziecko. To nie tylko jest nieeleganckie, ale zwyczajnie okrutne. Jak można zadawać takie pytanie komuś, jeśli nie wiemy, dlaczego nie ma dziecka? Może on jest właśnie zrozpaczony, że go nie ma. Albo że nie ma?partnera. Ale nie będzie przecież o? tym opowiadał w? gazecie! Jako kobieta, miałam wiele takich sytuacji. Kiedy chce się wyć, ale musisz to opanować. Pękasz dopiero w?samotności - tłumaczy

Magdalena Cielecka

.

Rozumiecie jej rozgoryczenie?

Zobacz wideo

IN

Więcej o: