Kylie Jenner lubi mocny makijaż. Na nowej okładce ZACHWYCA naturalnością. Jest jedno "ale": "Po co ci to było!"

Kylie Jenner trafiła na okładkę nowego wydania brytyjskiego magazynu "Glamour". Rozmowie z celebrytką towarzyszy naturalna sesja zdjęciowa, która zachwyciła fanów.

Kylie Jenner , choć ma zaledwie 18 lat, już zdążyła zasłynąć ze swojej miłości do mocnego makijażu i upiększających zabiegów. Najmłodsza siostra Kim Kardashian niechętnie przyznała, że powiększyła usta, a internauci co i raz próbują doszukać się u niej kolejnych poprawek.

Tym większym zaskoczeniem może więc być najnowsza sesja zdjęciowa Jenner. Celebrytka trafiła właśnie na okładkę czerwcowego numeru brytyjskiego "Glamour", na której zachwyca delikatnym i naturalnym makijażem.

 

Zachwyceni fani szybko zasypali Kylie Jenner lawiną pozytywnych komentarzy, jednak wśród nich nie zabrakło też tych krytycznych. Największe emocje wzbudziły, oczywiście, mocno odstające od reszty naturalnej twarzy gwiazdki usta.

Boże, te usta są okropne. Na co ci to było?
Pszczoła cię ugryzła, czy co?
Uważajcie dziewczyny, jeśli wasi rodzice są milionerami, to tak właśnie będziecie wyglądać - pisali internauci.
 

Sama Kylie nie wydaje się jednak przejmować hejterami i z dumą pokazuje na Instagramie kolejne zdjęcia ze swojej "naturalnej" sesji. Chcielibyście, żeby częściej tak wyglądała?

Zobacz wideo

IN

Kylie Jenner w naturalnym makijażu:
Więcej o: