Księżna Kate na okładce "Vogue'a"! Zdjęcie Diany zachwycało, a jej? "Jest naturalnie piękna, po co tyle poprawek?"

Księżna Kate pojawi się na prestiżowej okładce brytyjskiego wydania magazynu "Vogue". Sesja zdjęciowa nie wszystkim przypadła do gustu.

Księżna Kate zdobiła już setki okładek, ale na swoją najważniejszą musiała poczekać kilka lat. W końcu nadarzyła się wyjątkowa okazja. "Vogue" świętuje setne urodziny, a na brytyjskim wydaniu jubileuszowego numeru magazynu znalazła się właśnie piękna żona księcia Williama. Okładkę i kilka zdjęć z sesji możemy już zobaczyć - na przykład na oficjalnym profilu rodziny królewskiej na Facebooku.

Internauci nie są zadowoleni z efektów pracy fotografa, a przede wszystkim... grafika. Niemal wszyscy komentujący uważają, że na twarzy księżnej zbyt wyraźnie widać ślady ingerencji programów "poprawiających" urodę.

Chciałbym, żeby zostawili ją w spokoju i pokazali taką, jaka jest - napisał jeden z internautów. - To naturalnie piękna kobieta, co tu poprawiać?
Moim zdaniem na żywo jest dużo piękniejsza. Na tych zdjęciach wygląda jak młody chłopiec.
Jej brwi są okropne. Zbyt pełne i ciemne. Dlaczego zrobili to osobie, która jest tak piękna?!

Na okładce "Vogue'a" znalazła się też księżna Diana. Jak wypada w porównaniu z Kate? Owszem, czasy były inne, a zdjęcia mniej przerabiane, ale mamy wrażenie, że dużo lepiej.

Księżna DianaKsiężna Diana Vogue/screen Vogue/screen

Zobacz wideo

JM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.