Rozalia Mancewicz zdradziła PŁEĆ i IMIĘ dziecka. Planuje naturalny poród. "Nie boję się tej chwili"

Rozalia Mancewicz udzieliła wywiadu w programie śniadaniowym w TVP 2. Zdradziła m.in. imię i płeć dziecka oraz jak wyobraża sobie poród.

Rozalia Mancewicz wkrótce zostanie mamą. Miss Polonia w "Pytaniu na Śniadanie" udzieliła wywiadu . Do tej pory nie ujawniała zbyt wielu szczegółów - dopiero teraz pochwaliła się, jakie imię wybrała dla dziecka, a także jakie jest jej samopoczucie. Modelka urodzi chłopca, dla którego imię wybrał jej mąż.

Umówiliśmy się z mężem, że jak będzie dziewczynka to ja wybieram imię, a jak będzie chłopiec to on. Będzie chłopak i Marcin by chciał, żeby to był Walerian lub Antoni - tłumaczy Mancewicz.

Rozalia MancewiczRozalia Mancewicz Instagram.com/rozamance/ Instagram.com/rozamance/

Miss Polonia czuje się w ciąży znakomicie. Nie obawia się porodu - jest dobrej myśli. Za wzór stawia swoją mamę, która urodziła aż czwórkę dzieci (oczywiście naturalnie):

Rozpiera mnie energia, na początku zachcianki na słone rzeczy, kwaśne, na słodycze nie, ale teraz mam ochotę i na nie. Chciałabym urodzić naturalnie, moja mama rodziła 4 razy naturalnie. Nie boję się tej chwili, wiem, że to minie szybko i będę szczęśliwa jak zobaczę maleństwo. Będę karmić piersią, jeśli będę mogła.

Zdradziła także swoje plany na przyszłość - zapewniła, że chciałaby mieć dużą rodzinę. Synek z pewnością doczeka się rodzeństwa.

Na pewno ta trójka dzieci musi być. Chciałabym mieć chłopczyka i dziewczynkę, zobaczymy, jak to wyjdzie później

Na pewno ta trójka dzieci musi być. Chciałabym mieć chłopczyka i dziewczynkę, zobaczymy, jak to wyjdzie później - wyjaśniła.
Zobacz wideo

KS

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o: