Beata Kozidrak rozstała się z mężem. Mama piosenkarki namawia ją do zmiany decyzji. "Andrzej jest dla niej jak syn"

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras nie potwierdzili oficjalnie informacji o kryzysie w związku. Jak twierdzą media, Pietras ma zwolennika w osobie... mamy piosenkarki.

Beata Kozidrak nie komentuje plotek o rozstaniu z mężem, ale ochrona prywatności nie jest jej jedyną motywacją. "Świat&Ludzie" donosi, że wokalistka nie chce martwić swojej mamy, która jest bardzo przywiązana do zięcia. Alicja Kozidrak ma namawiać córkę, by jeszcze nie spisywała 35-letniego małżeństwa na straty.

Andrzej jest dla niej jak syn. Jest Andrzejkiem, o którego zawsze dbała i chętnie gotowała mu to, co najbardziej lubił. A on bardzo szanował teściową. Pani Alicja przekonuje córkę, aby przemyślała swą decyzję. Tak wiele razem przeżyli, tyle osiągnęli i teraz mieliby to spisać na straty? - czytamy w tygodniku.

Jak donosi tygodnik, informacje o rozwodzie córki negatywnie wpływają na stan zdrowia Alicji Kozidrak, który ostatnio i tak nie jest najlepszy:

W ubiegłym roku nagle trafiła do szpitala. Beata rzuciła wszystko, by jej pomóc. Nie było nic ważniejszego.

Mama piosenkarki wspominała w wywiadach, że jej córka zakochała się w Andrzeju Pietrasie od pierwszego wejrzenia.

Za Beatką chłopcy biegali, ale ona nie była nimi zainteresowana. Dopiero w Andrzejku zakochała się naprawdę. I tak jej zostało do dziś - cytuje Alicję Kozidrak "Świat&Ludzie".

Beata Kozidrak rozstała się z mężem po 35 latach? Milczała, potem zaprzeczała, a teraz TO. Chyba nie ma już wątpliwości

Zobacz wideo

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.