Książę Harry ma nową dziewczynę? "Stracił dla niej głowę". To grecka księżniczka Maria Olimpia. Jest jedno "ale"...

"Książę Harry stracił dla niej głowę. Byli razem na kilku randkach" - donosi australijski magazyn o nowym romansie księcia i księżniczki Marii Olimpii. Prawda, że byliby piękną parą?

Jeszcze do niedawna jeden z portali łączył księcia Harry'ego z siostrą księżnej Kate , Pippą Middletone . Tymczasem przyszła pora na nowy "romans" księcia - miał stracić głowę dla greckiej księżniczki Marii Olimpii . Takie rewelacje przedstawił australijski magazyn "New Idea", a plotkę błyskawicznie podchwyciły zagraniczne portale, jak choćby brytyjski Thesun.co.uk, czy amerykański Hollywoodlife.com.

Harry stracił głowę dla Marii Olimpii. Jest nią absolutnie oczarowany. Byli razem na kilku randkach, a teraz planują pojechać razem na narty do Szwajcarii przed Wielkanocą - donosiło "źródło" w "New Idea".

Jak to często z plotkami bywa, ta prawdopodobnie okazała się nieprawdziwa. Nie trzeba było długo czekać, a w prasie ukazało się swoiste dementi.

Źródło bliskie księcia zaprzeczyło romansowi. W rzeczywistości książę i księżniczka są ze sobą spokrewnieni - choć bardzo daleko - oboje są rodziną królowej Victorii - donosi "Daily Mail".

Z romansu więc zapewne nici, a to by była jednak wielka szkoda. Księżniczka Maria Olimpia nie dość, że jest młoda i ładna to jeszcze wygląda na fajną dziewczynę. Poza tym książę Harry słynie z miłości do blondynek, nie ulega więc wątpliwości, że byliby piękną parą. Jakkolwiek by nie było, warto się przyjrzeć pięknej księżniczce. No sami popatrzcie.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

A co wiemy o samej księżniczce Marii Olimpii? Ma 19 lat, jej rodzicami są książę Grecji i Danii Paweł oraz jego żona, Amerykanka, Marie-Chantal Miller. 19-latka na stałe mieszka w Londynie i studiuje historię sztuki, teatr i fotografię. Poza tym uwielbia zagraniczne wycieczki, opalanie się i bajeczne krajobrazy, które od niedawna dokumentuje na swoim profilu na Instagramie. Jest także często bywalczynią pokazów mody. Sama też świetnie czuje się przed aparatem - pozowała do okładki i uczestniczyła w sesjach zdjęciowych dla takich magazynów jak "Teen Vogue", "Tatler", "Vanity Fair" czy "W Magazine".

BP

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Agora SA