Książę Harry spotyka się z NIĄ? Gdyby to była prawda, Brytyjczycy padliby ze szczęścia (i nie, nie chodzi o Emmę Watson)

Książę Harry, rudobrody przystojniak, który działa na nerwy singielkom na całym świecie, bo wciąż jest do wzięcia (chyba? A może jednak nie? A może tak?).

Książę Harry chyba wreszcie się ustatkował. I to z kim?! No nie uwierzycie. Kluczowe jest słowo "chyba", ale to nieistotne, bo zakładam, że skoro to czytacie, złapaliście się zupełnie jak ja! Gdy zobaczyłam taki tytuł na zagranicznym portalu plotkarskim, wpadłam w sidła. Poleciałam jak ćma do ognia - po prostu: klik! Chcę wiedzieć więcej. A po drugiej stronie globu zacierają rączki redaktorzy BARDZO podrzędnego plotkarskiego serwisu OK!, bo cały świat klika, równie zaaferowany, jak ja.

Screen Facebook OK! MagazineScreen Facebook OK! Magazine Screen Facebook OK! Magazine Screen Facebook OK! Magazine

Żeby Harry'emu się wreszcie ułożyło w miłości - tego mu życzy cały świat, z królową Elżbietą na czele. A że księżna Kate, piękna bratowa, ma równie piękną siostrę - to już wyczajono przy okazji zaręczyn i zaślubin Williama i Kate. No i wiecie - jakie to by było piękne, pełne serduszek i małych pluszowych misiów, gdyby Harry i Pippa Middelton się zeszli? Próbowano ich swatać na łamach różnych czasopism i gazet codziennych, każde zdjęcie, na którym rozmawiają ze sobą lub chociaż stoją obok siebie komentowano wiadomo jak. Miłość się budzi, rodzi, to PRZEZNACZENIE!!!

W sumie, to dla świętego spokoju mogliby się ze sobą związać - choćby na chwilę i zupełnie beznamiętnie - by potem się rozstać i uciąć te wszystkie plotki. Bo tabloidy nie dadzą im żyć. Bo przecież oni powinni być razem, czyż nie?

Co jakiś czas, wychodząc właśnie z tego założenia, trafia na okładkę ten GORĄCY temat. Harry i Pippa randkują potajemnie od kilku miesięcy! Od trzech. Nie, od miesiąca. Ukrywają się. Ale to na pewno miłość. Jak wybuchła? Co się dzieje? Tylko u nas! Kup gazetkę i dowiedz się wszystkiego!

Screen Facebook OK! MagazineScreen Facebook OK! Magazine Screen Facebook OK! Magazine Screen Facebook OK! Magazine

My jesteśmy kochani i nie każemy wam nic kupować. Zupełnie szczerze was informujemy, że na świecie znów przez chwilę (dzień, może dwa) będzie głośno o tym związku, a potem się okaże, że ona ma od roku faceta, on od dwóch lat spotyka się z tą samą dziewczyną ( i nie jest to niestety Emma Watson ) - tylko to akurat SERIO ukrywają przed wszystkimi.

Za to jakie smakowite są nowe plotki! Otóż Harry zaprosił Pippę do siebie, puścił romantyczną muzykę i przygotował dla niej carbonarę! (Ona nie wygląda na dziewczynę, co wsuwa makaron - już wam powinno zaświtać, że coś jest tu ściemą). Ponoć zostali przyłapani w sytuacji, która jednoznacznie świadczy o tym, że są kimś więcej niż przyjaciółmi! Ha! Są rodziną, więc może zostali przyłapani na graniu w karty z królową Elżbietą? Nie dowiemy się niestety więcej z tych jakże szokujących treści.

Nie możemy się jednak nie zgodzić, że gdyby jednak (!) się zeszli - Harry i Pippa - to byłoby jak w bajce. Tyle że Harry to taki zbyt dzisiejszy, nie do końca tradycyjny książę, by sprzedał nam taki ckliwy kit. I za to go kochamy.

[Artykuł zawiera lokowanie uczuć do księcia Harry'ego]

Gosia Tchorzewska

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.