Paulina Sykut prezentuje sylwestrowe kreacje. Aż cztery! Która najładniejsza? Mamy problem

Paulina Sykut po raz kolejny poprowadzi Sylwester z Polsatem, który w tym roku odbędzie się w Katowicach. Pogodynka pochwaliła się kreacjami, w jakich wystąpi. Robią wrażenie!

Paulina Sykut przygotowuje się do sylwestrowego show, które poprowadzi w Katowicach. Widzowie na pewno się nie znudzą, bo pogodynka wybrała na tę okazję aż cztery kreacje. Sami nie wiemy, która podoba nam się najbardziej: delikatna i dziewczęca z jasnej koronki, biała do kostek, cekinowa z kuszącym dekoltem czy niezwykle elegancka ze złotej siatki i z trenem. Każda jest niezwykle stylowa i świetnie podkreślająca figurę prezenterki.

Te przygotowania sylwestrowe zawsze są takie magiczne, bo kreacje zawsze są piękne i bardzo ozdobne, choć ja jestem minimalistką i staram się w tę stronę iść z tymi strojami - powiedziała Sykut w rozmowie z "Faktem".

Paulina SykutPaulina Sykut WBF WBF

<< ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ >>

Patrząc na te kreacje trudno mówić o minimalizmie, ale w końcu Sylwester to przepych i cekiny. Jak podkreśla Sykut, przy wyborze sukien, miała najlepszego doradcę - swojego męża.

Zawsze mi pomaga i towarzyszy mi na wszystkich przymiarkach - zapewnia w "Fakcie".

Aż dziwne, że mąż doradza żonie tak seksowne kreacje. Nie bywa zazdrosny?

Absolutnie nie jest zazdrosny! Jak wszystko jest w dobrym smaku i gustownie, to jemu się bardzo podoba. W innym wypadku wyraziłby swoje zdanie. Mam do niego największe zaufanie - stwierdziła z przekonaniem Sykut.

Wszystkie suknie są dziełem polskich projektantów: Laurelle, Thecadess oraz Hector&Karger. Która podoba Wam się najbardziej?

Zobacz wideo

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Która sukienka Pauliny Sykut podoba Ci się najbardziej?
Więcej o: