Sofia Vergara i Joe Manganiello wzięli ślub! Ceremonia jak z bajki i zjawiskowa suknia. Na pierwszy taniec wybrali... Padniecie!

Sofia Vergara i Joe Manganiello są parą od 2014 roku, a teraz sformalizowali swój związek przed ołtarzem. To była ceremonia w wielkim stylu.

Sofia Vergara i Joe Manganiello są uznawani za jedną z najpiękniejszych par Hollywood. Ich ślub musiał być spektakularny. Zakochani pobrali się podczas wystawnej ceremonii w Palm Beach na Florydzie, a wśród kilkuset gości nie zabrakło znanych nazwisk, takich jak Reese Witherspoon i Matt Bomer . Aktorka szybko zamieściła fotorelację na Instagramie z tego wyjątkowego dnia.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Zachwycamy się wszystkim: panną młodą w haftowanej sukni od Zuhaira Murada, dekoracją sali ślubnej pełnej kwiatów oraz świec i oczywiście... przystojnym panem młodym. Co nas zaskakuje? Dobór piosenki, do której para wykonała swój pierwszy taniec na weselu. Był to przebój Backstreet Boys "I Want It That Way".

embed

Nie obyło się bez wzruszających momentów.

Joe wygłosił piękną mowę, w której wyznał swoją wieczną miłość do Sofii. Najpierw po angielsku, później w jej ojczystym hiszpańskim. Później na scenę weszła Sofia, która stwierdziła: 'Och, moja nie jest tak dobra!' - opisuje źródło magazynu "People".

Młodej parze gratulujemy!

Najseksowniejsza kobieta Hollywood wyszła za mąż! Tak Sofia Vergara bawiła się na swoim weselu

Zobacz wideo

Vika

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.