Edyta Górniak w "The Voice of Poland". W przerwie podchodzi Allan i... Urocze

Piosenkarka stara się spędzać z synem każdą wolną chwilę. Także wczoraj Allan towarzyszył mamie podczas nagrań muzycznego show. W przerwie rozmawiali, a on zadbał też o perfekcyjny wygląd mamy.

Edyta Górniak wzbudza największe zainteresowanie spośród wszystkich jurorów " The Voice of Poland ". Nic dziwnego - diwa jest największą gwiazdą show, a w odcinkach na żywo prezentuje się olśniewająco. To, co także wzbudza ciekawość fotoreporterów to syn piosenkarki, Allan. Coraz częściej towarzyszy mamie w pracy, także podczas prób do odcinków na żywo .

Nie mogło go również zabraknąć na wczorajszym nagraniu. W przerwach, między występami, rozmawiali i śmiali się. Nawet podczas poprawiania make-upu, Górniak czule trzymała syna za rękę. Poprawiała synowi fryzurę, a Allan z kolei dopilnował czy jego mama na pewno wygląda perfekcyjnie. Sami zobaczcie:

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Na zdjęciach Górniak wygląda kwitnąco. W "The Voice of Poland" prezentuje się w samych dobrych stylizacjach. Czy to na pewno tylko zasługa stylistów? Zapewne to wsparcie syna tak dobrze wpływa na nastrój i wygląd diwy. Tak trzymać!

sew

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o: