Antonina Turnau i Marek Kondrat BIORĄ ŚLUB w tę sobotę! "Ceremonia będzie miała charakter mocno prywatny"

W najbliższy weekend sakramentalne "tak" powiedzą sobie Marek Kondrat i młodsza od niego o 39 lat Antonina Turnau, córka Grzegorza Turnaua. Ta wiadomość jest wyjątkowo zaskakująca, bo para nigdy nie potwierdziła, że jest razem.

O tym, że Marek Kondrat jest w związku z blisko 40 lat młodszą Antoniną Turnau, córką Grzegorza, mówiło się od dawna. Informacja ta nigdy jednak nie została potwierdzona przez samych zainteresowanych. Jeszcze dwa lata temu aktor, będąc gościem programu "Dzień Dobry TVN", zaprzeczał plotkom o swoim rzekomym romansie z córką Grzegorza Turnaua.

Zdjęcia, które pojawiają się w prasie i internecie, które trafiają do mnie z drugiej lub trzeciej ręki, bo ja tego nie śledzę, są często zdjęciami komponowanymi. Na ogół uczestniczę w spotkaniach bardzo biznesowych - raz na miesiąc przyjmuję swoich producentów. Na tych spotkaniach jest zazwyczaj kilka osób... - powiedział w rozmowie z Marcinem Mellerem i Magdą Mołek.

Tym bardziej zaskakująca jest wobec tego wiadomość, że Kondrat i Turnau mają się pobrać. Ślub odbędzie się już w najbliższą sobotę w jednym z krakowskich kościołów. Na przyjęcie poślubne goście - rodzina i bliscy znajomi - zostali zaproszeni do należącej do aktora knajpy BARaWino.

Z kościoła do restauracji jest około 15 minut jazdy autem. Na weselu pojawią się najbliżsi i przyjaciele, ceremonia będzie miała charakter mocno prywatny - zdradził portalowi jastrzabpost.pl jeden ze znajomych pary.

Akpa/MICHAL LEPECKI

Jeszcze w 2012 roku Antonina Turnau była w związku z milionerem Arkadiuszem Likusem, a w telewizyjnej Dwójce prowadziła program "Wszystko o kulturze". To właśnie w trakcie nagrań do programu, na festiwalu filmowym Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym, miała bliżej poznać Marka Kondrata. Ten stosunkowo niedawno rozwiódł się z żoną Iloną, z którą ma dwóch synów. Antonina Turnau i Marek Kondrat są ze sobą związani także zawodowo - Antonina zajmuje się PR-em w firmie Kondrat Wina Wybrane.

kas

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.