Edyta Górniak napisała piosenkę o eksmężu? "Uznała, że wbije mu w ten sposób bolesną szpilę". A tekst? Mocny

Ta piosenka brzmi jak forma rozliczenia się z demonami przeszłości. I prawdopodobnie tak właśnie jest.

Pulsujący, niepokojący podkład rytmiczny i dramatyczny głos Edyty Górniak - oto piosenka "Oczyszczenie".

Od miecza ginie ten, kto wciąż podnosi go i walczy. Wołam czas, wołam ja: przynieś mi oczyszczenie - śpiewa Edyta Górniak.

"Fakt", powołując się na swoich informatorów, stoi na stanowisku, że jest to piosenka o jej byłym mężu, Dariuszu K .

Edyta stwierdziła, że potrzebuje oczyszczenia po tym wszystkim, co ostatnio się stało. Stąd zresztą tytuł piosenki. Ponadto uznała, że w ten sposób będzie mogła wbić Darkowi bolesną szpilkę. To dlatego tekst do nowej piosenki napisała sama, a przecież nie zwykła tego robić - czytamy .

Swoją drogą, ciekawa jest analiza tekstu przeprowadzona dla tabloidu przez Anję Orthodox, która nie wiedziała, kto jest autorem.

Pisała to kobieta po toksycznym związku. Piosenka jest ascetyczna, delikatna i bardzo sugestywna, gdy się głębiej wniknie w tekst. Nie znam autora, ale jestem na tysiąc procent pewna, że to pisała kobieta i to na podstawie własnych przeżyć. Skąd wiem? Bo doskonale znam kobiety i rozumiem. Odnajdą się w tym liczne kobiety, które wydobyły się z podobnej sytuacji - z toksycznego związku z psychopatą emocjonalnym.

Czy w tekście piosenki faktycznie zakodowane są negatywne doświadczenia Edyty Górniak z małżeństwa z Dariusem K.? Sami możecie ocenić.

 

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Myślisz, że napisała tę piosenkę o eksmężu?
Więcej o: