Caitlyn Jenner z rodziną świętuje Dzień Ojca. "Miałam mnóstwo zabawy". Nie dziwimy się, bo najbliżsi sprawili jej kilka niespodzianek

Caitlyn Jenner po raz pierwszy po zmianie płci świętowała Dzień Ojca. Tę okazję celebrowała w gronie najbliższej rodziny, a na swoim Twitterze pochwaliła się radosną, rodzinną fotografią.

Tą spektakularną przemianą żył cały świat. Caitlyn Jenner dziś już nie ukrywa swojej płci. Jej metamorfozę w szczególny sposób wsparli najbliżsi. Z okazji Dnia Ojca, rodzina Kardashian-Jenner-West zafundowała jej nie lada niespodziankę. Zabrali ją na rajd off-roadowy, a zdjęcie prosto z szalonej wycieczki trafiło na twitterowy profil celebrytki:

Screen z Twitter.comScreen z Twitter.com Twitter.com/caitlyn_jenner Twitter.com/caitlyn_jenner

Wczoraj miałam swój wielki dzień, czyli Dzień Ojca. Mieliśmy mnóstwo zabawy na rajdzie off-roadowym. Tyle miłości i wsparcia! Kocham moją rodzinę! - podpisała rodzinną fotkę.

Burt, Casey, Kim, North, Kanye, Khloe, Kendall, Brandon i Leah wydają się być przeszczęśliwi. Szczególnie Kanye, który wreszcie się uśmiecha ;) Jednak zachodnie media zachwyciły się czymś jeszcze:

Kochamy outfit Caitlyn. Jest taki trendy! - zauważył "The Dishh".

Ale to nie była jedyna niespodzianka, którą zorganizowały dzieci Caitlyn. Jak donosi portal "Hollywood Life", Kanye West przygotował dla niej coś wyjątkowego. Zaśpiewał piosenkę "Isn't she lovely" z repertuaru Stevie Wondera.

Kanye utwór poprzedził wzruszającą dedykacją dla Caitlyn. A piosenkę wykonał we własnej, specjalnie przygotowanej na tę okazję, aranżacji - informuje poufne źródło amerykańskiego serwisu.

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.