Chodziła w opiętych spodniach, więc wiemy, że odzyskała już sylwetkę po ciąży. Ale dopiero w LEGINSACH widać, jak bardzo schudła

Mamą została zaledwie pół roku temu. W ciągu sześciu miesięcy całkowicie odzyskała dawną figurę. Zrobiła chyba nawet więcej, bo wydaje nam się, że jest jeszcze szczuplejsza niż przed ciążą.

Mila Kunis , w przeciwieństwie do wielu innych sławnych świeżo upieczonych mam, wyjść publicznych nie unika. Nie stroi się "na miasto" specjalnie - znana jest zresztą z tego, że lubi sportowy styl i luźne ciuchy. Ostatnio jednak coraz częściej decyduje się na obcisłe ubrania. A to opięte rurki , a to wąskie jeansy . W poniedziałek paparazzi spotkali ją natomiast w kalifornijskim Los Feliz, gdzie udała się na lody z ( być może już jej mężem? ) Ashtonem Kutcherem.

Co miała na sobie? LEGINSY. A jak wszyscy wiemy, pod nimi nie ukryje się nawet najdrobniejsza wada sylwetki. Tym jednak akurat przejmować się nie musiała. Zobaczcie sami, jak świetnie wyglądała.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Co Kunis robiła, by tak szybko wrócić do formy? Podobno nie zamęczała się dietami (co zresztą widać po sporych rozmiarów kubeczku lodów, które trzyma w ręku na najnowszych fotkach), ani nie wyciskała z siebie siódmych potów na siłowni. Jak sama przyznała, schudnąć pozwala jej... karmienie piersią. Ot, cała tajemnica.

embed

aga

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Materiały partnerów

OKULARY PERSOL 2409S 101833

Even&Odd Tshirt z nadrukiem szary

Legginsy Nike Sculpt Tight Capri

Więcej o: