Pamiętacie Zosię z "Rodziny zastępczej"? Wraca do telewizji! I mocno się zmieniła... Zobaczcie, jak teraz wygląda

Misheel Jargalsajkhan, w przeciwieństwie do koleżanek z "Rodziny zastępczej", pojawia się na salonach niezwykle rzadko. Ale teraz będziemy oglądać ją częściej - bierze udział w programie "Celebrity Splash!".

Razem z Aleksandrą Szwed podbiły serca widzów jako urocze siostry z "Rodziny zastępczej". W dorosłym życiu w polskim show-biznesie zdecydowanie lepiej radzi sobie Szwed, popularnością Misheel ustąpić musi również innej serialowej siostrze, Monice Mrozowskiej . Wynika to w dużej mierze z tego, że aktorka nie pojawia się raczej na imprezach branżowych. Skupia się bardziej na swojej edukacji - 26-latka (w listopadzie kończy 27 lat) jest studentką piątego roku medycyny. Ostatnio publicznie pokazała się w grudniu 2012 roku - na 20-leciu Polsatu.

Teraz zdecydowała się na występ w najnowszym show stacji, "Celebrity Splash!". Na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu, po długiej przerwie, wreszcie miała swoje pięć minut. I bardzo dobrze je wykorzystała!

<< ZOBACZ, JAK WYGLĄDAŁA I JAK SIĘ ZMIENIAŁA >>

Czarny golf i skórzana mini to zestaw, który może widzieliśmy już dziesiątki razy (niekoniecznie w wykonaniu gwiazd na ściankach), ale aktorce służy on wyjątkowo. Bardzo szczupła talia Misheel została dodatkowo wyeksponowana. My jesteśmy na "tak"! A jak Wam się podoba?

Misheel pochodzi z Mongolii, a dokładnie z Ułan Bator. Gdy miała trzy lata, jej rodzina przeprowadziła się do Polski. Wychowała się w Pomorskiem, ale jako jedenastolatka zaczęła pracę na planie serialu i przeniosła się do Warszawy. Grała w "Pogodzie na piątek", ale przede wszystkim jest kojarzona z rolą Zosi Kwiatkowskiej.

Zobacz wideo

em

Reklama

Esprit Spódnica plisowana black

Miss Selfridge Sweter black

Menbur POUSSEUR Czółenka na platformie czarny

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.