Widzieliście kiedyś bardziej szczęśliwego tatę? "Jack Nicholson promieniał ojcowską dumą"

Nie robią tego często, więc ich widok wzbudził sensację. Pusząc się jak paw Jack Nicholson spacerował z córką Lorraine po galerii w Beverly Hills. 77-latek wykorzystał okazję, by cieszyć się swoim dzieckiem.

W listopadzie widziano ich razem na meczu koszykówki, teraz słynny tata zabrał 24-latkę na wystawę zdjęć Davida Bailey'a, "It's Just A Shot Away: The Rolling Stones In Photographs". Córka Jacka Nicholsona poszła w ślady ojca i próbuje sił w aktorstwie. Nadarzyła się okazja, by weteran Hollywood mógł wytłumaczyć dziecku znaczenie imprez dla budowania kariery. Z wywiadu dla ETOnline.com wiadomo , że tata chętnie przekazuje jej tajniki zawodu.

Na wieczorze spędzonym w galerii sztuki z córką, Jack Nicholson promieniał ojcowską dumą. To była okazja by zacieśniać rodzinne więzy - uznał "The Daily Mail".

<< ZOBACZ ZDJĘCIA NICHOLSONA I JEGO CÓRKI >>

Lorraine ma tytuł magistra nauk humanistycznych i na koncie kilka ról filmowych. Jej kinowy debiut nastąpił w 2003 roku w komedii "Lepiej późno niż później". Zagrała u boku taty i Diane Keaton. Potem pojawiała się w "Click", "World's Greatest Dad", "Soul Surfer" oraz "The Cottage". Jej mama, Rebecca Broussard, miała romans z Nicholsonem, gdy ten związany był z Anjelicą Houston.

Jack Nicholson z dziećmiJack Nicholson z dziećmi SOLARPIX / PHOTORAZZI / PR Photos SOLARPIX / PHOTORAZZI / PR Photos

socha

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.