Lawrence mówiła, że boi się śpiewać. Zrobiła to w nowym filmie i... podbija listy przebojów!

Na występ wokalny Lawrence w najnowszej części "Igrzysk Śmierci" czekali jej wszyscy fani. Aktorce poszło tak dobrze, że piosenka w jej wykonaniu trafiła na muzyczne listy przebojów.

Prawdę mówiąc, nikt nie wiedział, czego się spodziewać, bo niedawny występ Jennifer Lawrence w programie Davida Lettermana budził lekkie obawy. Wyznała wtedy:

Nie znoszę śpiewania przed innymi. To jeden z moich największych lęków.

Ale w talk show zaśpiewała też fragment piosenki świątecznej i to głosem "pozbawionej słuchu muzycznego Amy Winehouse" (jej słowa). Nawet prowadzący się skrzywił. Oczywiście wiadomo było, że zrobiła to specjalnie, ale chyba nikt nie podejrzewał, że Jen aż tak dobrze śpiewa - w nowej części "Igrzysk Śmierci" aktorka wykonuje utwór "Hanging Tree" i musimy przyznać, że jesteśmy pod wrażeniem!

 

Wykonanie przypadło do gustu nie tylko nam. Piosenka znalazła się na ścieżce dźwiękowej filmu, skąd trafiła na brytyjskie listy przebojów. W zestawieniu wyników sprzedaży z połowy tygodnia, "Hanging Tree" znalazło się na 29. miejscu, ale coś nam mówi, że to dopiero początek.

em

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.