• Link został skopiowany

"Nic tak nie działa jak czerwona sukienka". Od sexy Sienkiewicz nie można było oderwać wzroku!

Aktorka zachwyciła nie tylko na parkiecie.

Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino byli jedną z najlepiej ocenionych par trzeciego odcinka "Tańca z Gwiazdami". Na uwagę, oprócz niekwestionowanych umiejętności tanecznych aktorki, zasługuje jednak również jej seksowna kreacja.

Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino zatańczyli w piątek wieczorem zmysłową rumbę, za którą jury przyznało im aż 35 punktów. Jednak to nie gorący taniec zapamiętamy z trzeciego odcinka show najbardziej. Tego wieczoru trudno było odciągnąć wzrok od seksownej Sienkiewicz. Znana z "M jak miłość" aktorka miała na sobie aksamitną kreację z prześwitującymi fragmentami. Dopasowana sukienka odsłaniała brzuch i eksponowała jej zgrabne nogi. I ten kolor! Elektryzująca czerwień sprawiła, że nie patrzyliśmy już na nikogo innego.

Nic tak nie działa jak czerwona sukienka - śpiewał w swoim najbardziej znanym hicie Fisz. I ciężko się z nim nie zgodzić patrząc na te zdjęcia.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Po gorącym występie Agnieszki Sienkiewicz i Stefano Terrazzino podziwu nie krył nawet Krzysztof Ibisz .

Ależ było zmysłowo! - zachwycał się.

al

Więcej o: