Na Balu Nocy Letniej TVN wszystkie panie chciały wyglądać olśniewająco, a konkurencja była naprawdę duża. Z pewnością udało się to jednak Małgorzacie Sosze, która wyglądała jak gwiazda światowego formatu.
M ałgorzata Socha ostatnio rzadko pojawiła się na oficjalnych imprezach. Aktorka niedawno została mamą i wolne chwile woli spędzać z córką Zosią. Wyjątek zrobiła na początku sierpnia, kiedy pojawiła się na konferencji serialu "Przyjaciółki" , w którym gra jedną z głównych ról. Była to jednak konieczność zawodowa. Postanowiła jednak także wybrać się na Bal Nocy Letniej TVN, gdzie wyglądała olśniewająco.
<< ZOBACZ ZDJĘCIA MAŁGORZATY SOCHY >>
Socha pojawiła się na imprezie w efektownej kreacji z peleryną autorstwa Łukasza Jemioła , która przypomniała klasyczne złote lata Hollywood. Projektant pochwalił się nawet suknią na swoim Instagramie. Jemioł opublikował zdjęcie z przymiarek i zaznaczył, że sukienka to haute couture. Oznacza to, że powstała specjalnie dla Małgorzaty Sochy na ten wieczór. Suknia nie pojawi się więc w jego nadchodzącej kolekcji.
Instagram.com/lukaszjemiolal